Prodej domu 2+kk bez realitky
Zelná, Brno - Přízřenice, Jihomoravský kraj

2.150.000 Kč

Popis

Pozemek v současné chvíli vedený jako zahrada (PLOCHA SMÍŠENÁ) nabízí rozměry 15x40 m celková plocha činí 702m2 .K pozemku vede cesta široká 1.30 m, dlouhá 80 m, parkovací stání u komunikace na vlastním pozemku .Součástí pozemku je dále zahradní dům (chata) se zastavěnou plochou 46 m2.


Informace k zahradnímu domu: Dům byl zrekonstruován a nachystán na bydlení. Uvnitř je okamžitě obyvatelný. V domě je kuchyňka, sprchový kout a samostatný záchod. Domeček je zateplený, plechová střecha a je kompletně podsklepený. V domě jsou krbová kamna, která bez problému rychle vytápí celou chatu, komín byl čištěný před rokem. Zůstává zde i vybavení které vidíte na fotkách, detailně nábytek, elektrická trouba, sekačka, vodárna, satelit. Ve sklepě je i stavební materiál na malé dodělávky ohledně rekonstrukce chaty.Záchod řešený septikem,používají se bakterie. Svody z koupelny jsou řešené trativodem. Elektřina, součástí pozemku jsou elektro-hodiny a rozvaděč pro celou lokalitu. Studna čištěná v r. 2017, nový drenáž, pitná voda.


Po absolvovaném jednání na stavebním úřadě. Index zastavěnosti RD v současné době je 0,6 z celkové plochy pozemku. Což je až 400 m2 zastavěné plochy, tyto faktory ovlivňuje zastavěná plocha, výška stavby, rozměry. V okolí 200 m jsou již postavené rodinné domy. Jedná se o velmi klidnou lokalitu. Na pozemku neváznou žádné břemena ani zástavy, bez exekucí. Zahrada je v osobním vlastnictví, přichodová cesta i parkovací místo v osobním majetku . Dobré sousedské vztahy, na sousední parcele bude brzo probíhat stavba .
Místo nabízí klid ve městě ,pokud hledáte ruch velkoměsta tady jej nenajdete.
Jen bažanti ,zajíci a klid .Nic víc ,nic míň .

tel .724/420 084
Blanka Němcová

Dohoda o ceně .
Možná dohoda na splátky !!


Parametry

Číslo inzerátu: 563190
Dispozice: 2+kk
Plocha: 55 m²
Plocha pozemku: 702 m²
Cena: 2.150.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Brno
Městská část: Přízřenice
Typ budovy: Ostatní
PENB: G
Vybavenost: Vybavený Chci vybavit s Bonami
Balkón: Ne
Terasa: Ne
Garáž: Ne
Typ vytápění: jiné
Voda: studna

7 965

Aktivních inzerátů
bez provize

15 317

Realizovaných obchodů
tento rok

363 816 700 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu 2+kk bez realitky

2.150.000 Kč