Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky
Rohanské nábřeží, Praha - Karlín

30.000 Kč + 6.300 Kč

Popis

Kompletně vybavená kavárna se zavedenou klientelou v lukrativní oblasti s kancelářskou zástavbou. Také jste si vždy přáli mít svou vlastní kavárnu? Nyní máte možnost provozovat moderní, útulnou kavárnu, která se nachází nedaleko Karlínského náměstí.
Nabízíme k pronájmu moderní, nově zrekonstruovanou kavárnu o výměře 47 m2 vč. kompletního vybavení. Kavárna se nachází v lukrativní lokalitě, v malebné pěší uličce mezi velkými office budovami Amazon Court a River Garden. Převážná část zákazníků jsou rezidenti budovy, kde se kavárna nachází, dále pak zaměstnanci firem z kancelářských budov a kolemjdoucí. Kavárna disponuje 4 stolky a vyvýšeným posezením ve výloze pro 3 osoby. Dále pak 5 venkovními stoly nacházejícími se na velké předzahrádce, kterou lze rozšířit. Součástí kavárny je dále toaleta pro zákazníky, personální toaleta v zázemí provozovny, malý sklad a šatní kout pro personál.

Kavárna byla nově vybudována na podzim 2018, je kompletně vybavena a tudíž připravena k okamžitému zahájení nového provozu.
Mezi vybavení patří prosklená chladicí vitrína, pokladní systém s předplacenou licencí do 8/2019, pečící trouba, 5 lednic, výrobník ledu, přístroje pro přípravu jídel a nápojů (gril, výkonný blender, odšťavňovač), světelné nabídkové tabule, atp. Kompletní seznam vybavení obdržíte na osobní schůzce.

Prostor je k dispozici okamžitě. Důvodem prodeje je vysoké pracovní vytížení s druhou firmou, kterou vedu a tím pádem nedostatek času na péči o kavárnu.

Součástí nabídky je i poukaz v hodnotě 20.000 Kč bez DPH na reklamní služby - polep provozovny, výroba plakátů, nabídkových cedulí atp.

Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě.

Odstupné ve výši 790.000Kč

Parametry

Číslo inzerátu: 564180
Plocha: 47 m²
Cena: 30.000 Kč
Poplatky: 6.300 Kč
Vratná kauce: 90.000 Kč
Město: Praha
Městská část: Karlín
Podlaží: 1

6 997

Aktivních inzerátů
bez provize

8 807

Realizovaných obchodů
tento rok

208 944 719 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

30.000 Kč + 6.300 Kč