Prodej bytu 3+kk bez realitky
Na Košince, Praha - Libeň

5.900.000 Kč

Popis

REZERVOVANO.
REZERVOVANO
Jsem přímý majitel. S realitními makléři a společnostmi v žádném případě nehodlám spolupracovat, nevidím ve Vašich službách nic záslužného, děkuji za pochopení.
Vážným zájemcům ráda poskytnu prohlídky, děkuji.
Energetická náročnost je štítek celé budovy, nepoukazuje rozhodně na skutečnou energetickou náročnost bytu viz. poplatky.
Atypický, mezonetový byt, 3kk, 42,8m2 + otevřená galerie 30m2 + terasa 10m2 + parkování, plně vybavený, přízemní byt v přístavbě vily. Parkování bez zón a bez problému plus 1-2 parkovací místa přímo před bytem v krytém průjezdu. Byt se nachází v klidné lokalitě Prahy 8 v těsné blízkosti Grabovy vily. Areál na Košince, kde se byt nachází je smíšený firemní a bytový, jeho prostředí je ve vývojové fázi.
Vzdálenost vozem k pražskému hradu cca 10min. Tunel Blanka cca 3 min. Hluk z ulice Povltavská díky poloze bytu je v rámci hlukových hodnot běžného pražského bytu skutečně minimální. Dostupnost vozem po celé Praze špičková. Tramvajové zastávky cca 400m - 2min. chůze, metro Palmovka 2 zastávky tramvají. Úřady 400m od domu. Ve stejné docházkové blízkosti se nachází škola, dětské i fotbalové hřiště, psí louka, úřady, lékárna, obchody - vše bez nutnosti překročení silnice, stejně tak napojení od domu na cyklostezky.
Vytápění elektrickým přímotopem nebo krbovými kamny. Ohřev vody el. bojler 80l. Plyn v bytě není, vše pouze na elektriku s měsíčními zálohami 1900Kč. 2600Kč činí měsíční poplatky za byt, které zahrnují vodné, stočné, odpady, úklid a osvětlení společných prostor a fond oprav. žádné další poplatky k bytu nejsou, pouze roční daň z nemovitosti, která činí 510Kč/rok.
Byt je řádně zkolaudován na 2kk s otevřenou galerií. Malé dětské hřiště na zahradě u vily za domem.
Ideální pro zájemce vyhledávající klid a soukromí a zároveň perfektrní dostupnost po celé Praze.
Odhad je proveden na tržní hodnotu nemovitosti, já byt prodávám za dle mého názoru reálnou cenu a to vzhledem k tomu, že lokalita je sice rozvojová, ale areál Na Košince, ve kterém se byt nachází je ve fázi před rozvojem. Kontakt ver.kadidlova@seznam.cz

Parametry

Číslo inzerátu: 564570
Dispozice: 3+kk
Plocha: 80 m²
Cena: 5.900.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Praha
Městská část: Libeň
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
PENB: G
Vybavenost: Vybavený
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa: Ano
Výtah: Ne
Garáž: Ne
K dispozici od: 23.10.2019

6 907

Aktivních inzerátů
bez provize

9 866

Realizovaných obchodů
tento rok

232 573 164 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej bytu 3+kk bez realitky

5.900.000 Kč