Prodej domu 4+1 bez realitky
Částkov - Maršovy Chody, Plzeňský kraj

2.800.000 Kč

Popis

SLEVA. ☺️ Nabízíme k prodeji veliký rodinný dům s rozlehlým pozemkem v obci Maršovy Chody (6 km od Tachova).
Plocha pozemku činí 2548 m2. Zastavěná plocha celkem cca 500 m2.
U domu se nachází garáž pro několik aut i pro uchování dřeva, stodola (část otevřená, část uzavřená), další prostorná zděná nemovitost, skleník (několikaleté výborné hroznové víno), dřevěný větší altánek (příjemně zastíněn zelení) a předzahrádky (jedna s náramně plodící broskvoní). :)
Přímo na dům je napojena prostorná dílna (200 m2) s vlastním sociálním zařízením, vhodná k podnikání, s vjezdem pro automobil a vchodem s rampou.
Dům, který se nachází v centru obce, je dvoupodlažní. V přízemí domu je veranda, kuchyně, dvě prostorné místnosti, větší předsíň, WC, koupelna, kotelna, a dvě spíže (jedna velice chladná, sloužící jako sklep, druhá suchá). Z domu možnost vstupu přímo do garáže!
V patře jsou dvě místnosti, z nich jedna veliká, 3 skladovací prostory a prostorná podesta (možnost vybudovat další obytné místnosti). Dále se v patře nachází prostory, kde je možnost vybudování několika dalších místností nebo i celé bytové jednotky. Z patra je velice pohodlný přístup na vysokou prostornou a suchou půdu.
Dům je napojen na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci a elektřinu. Centrální vytápění je zajišťováno kotlem na tuhá paliva s vysokou výhřevností. Předmětem prodeje je dále prostorná zahrada, část je oddělena ploty (kurník, králíkárna a domek pro líhnutí kuřat jsou nezničeny). Na zahradě je mnoho stromů (4 druhy jabloní včetně odrůdy Golden Delicius, vzrostlý ořešák…). :)
Obec je udržovaná, s malebným prostředím, rybníkem na návsi a aktivním fotbalovým klubem s hřištěm. Do obce jezdí několikrát denně autobus.
Vážným zájemcům ráda odešlu další fotografie i videa a zodpovím případné dotazy. Po dohodě samozřejmá možnost prohlídky (pouze při vážném zájmu).

Parametry

Číslo inzerátu: 564627
Dispozice: 4+1
Plocha: 2.548 m²
Cena: 2.800.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Částkov
Městská část: Maršovy Chody
Typ budovy: Cihla
PENB: D
Vybavenost: Nevybavený Stěhování něco stojí. S naší půjčkou to zvládnete.
Balkón: Ne
Terasa: Ne
Garáž: Ne

7 059

Aktivních inzerátů
bez provize

8 596

Realizovaných obchodů
tento rok

203 489 979 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu 4+1 bez realitky

2.800.000 Kč