Prodej domu 3+kk bez realitky
Hybrálec, Kraj Vysočina

4.490.000 Kč

Popis

Nabízím k prodeji přímo od prvního majitele krásný samostatně stojící přízemní rodinný dům, postavený v roce 2009 v klidné lokalitě obce Hybrálec. Dům je trvale obýván a má udržovanou zahradu o celkové výměře 644 m2. Na zahradě jsou menší záhonky, několik ovocných stromů a skleník (3 x 6 m). Na pozemku za domem je dřevěný altánek a prostor pro klidné posezení při grilování či opalování. V jižní části pozemku je dostatek místa pro případnou stavbu bazénu.
Součástí pozemku je také dřevník o velikosti 24 m3 a samostatně stojící větší garáž (zastavěná plocha 37 m2) s dlážděným příjezdem a zpevněné stání pro další větší auto (obytné či dodávku). Vjezd na pozemek i do garáže je uzavřen dálkově ovládanými vraty.
Vstup do domu je samostatnou brankou po vydlážděném chodníčku. Dispoziční řešení domu je 3+kk - chodba, technická místnost s dalším WC, pracovna, koupelna s velkou vanou, umyvadlem, WC a bidetem, větší ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem. Okna a balkonové dveře obývací místnost jsou orientována na jih. Celková zastavěná plocha domu činí 80 m². Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (obecní vodovod a kanalizaci, na elektřinu a plyn). Vytápění domu a ohřev teplé vody je zajištěn plynovým kotlem s termostatem. V obýváku jsou umístěna velká úsporná krbová kamna. Ve všech místnostech jsou radiátory a v obýváku je podlahové topení. Dům je energeticky úsporný, energetická náročnost třída C - úsporný. Na střeše je umístěn větší satelit se třemi kolektory pro příjem cca 900 TV programů, v domě je také funkční Internet. Dům je možné zakoupit i s veškerým vybavením a nábytkem (převážně novým).
K domu je možno rovněž přikoupit od stejného majitele navazující stavební parcelu s veškerými inženýrskými sítěmi na hranici pozemku o výměře 561 m².Tato stavební parcela bude prodávána samostatně., cena bude 1.200.000,- Kč.

Parametry

Číslo inzerátu: 567382
Dispozice: 3+kk
Plocha: 80 m²
Plocha pozemku: 644 m²
Cena: 4.490.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Hybrálec
Typ budovy: Dřevostavba
Novostavba: Ano
PENB: C
Vybavenost: Vybavený Chci slevu na nábytek a elektro
Balkón: Ne
Terasa: Ne
Garáž: Ne

8 690

Aktivních inzerátů
bez provize

37 175

Realizovaných obchodů
tento rok

820 078 470 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu 3+kk bez realitky

4.490.000 Kč