Prodej domu 4+kk bez realitky
Podlešín, Středočeský kraj

3.900.000 Kč

Popis

Nabízím prodej rodinných domů v projektu Domy Podlešín, které splňují nároky klientů na komfortní, moderní a zároveň pohodlné bydlení v lokalitě plné zeleně uprostřed přírody, zároveň s výborným spojením s hlavním městem.

Autorem projektu je developerská společnost BAKDEVELOPMENT. Design v sobě kombinuje klasickou architekturu současného bydlení s moderními nadčasovými prvky.

Můžete vybírat mezi dokončením do standardů neboli provedení Shell & Core. V rámci nadstandardních klientských úprav dále můžete volit dokončení interiérů na míru či zařízení nábytkem dle Vašich představ.Zajistíme financování, které umožní vlastní bydlení téměř každému i bez nutnosti dokládaní příjmu. Stačí Vám pouze 25% vlastních zdrojů a o zbytek se postaráme za Vás. V dnešních nepříznivých podmínkách ke koupi vlastního bydlení u nás témě všichni uspějí a mohou se brzy radovat z nového domova.Více informací na www.domypodlesin.czLOKALITAPodlešín je obec v okrese Kladno, 24 km severozápadně od Prahy, asi 6 km východně od města Slaný. Správním územím je město Slaný. Žije zde 326 obyvatel. Dominantou Podlešína je železniční viadukt na trati Podlešín – Slaný a pískovcová skalní jehla.Obyvatelé Podlešína mohou využívat občanskou vybavenost 2 km vzdálené obce Zvoleněves – knihovnu, obchod se smíšeným zbožím, mateřskou a základní školu, ordinaci lékaře a restaurační zařízení. Ke sportu slouží hřiště, tělocvična a tenisové kurty.Spojení do Prahy po dálnici D7 20 minut

Parametry

Dostupnost UPC:
Číslo inzerátu: 568353
Dispozice: 4+kk
Plocha: 95 m²
Plocha pozemku: 350 m²
Cena: 3.900.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Podlešín
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
Novostavba: Ano
PENB: B
Vybavenost: Nevybavený Chci 35% slevu na nábytek
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa: Ano
Reklama
Reklama

6 406

Aktivních inzerátů
bez provize

46 727

Realizovaných obchodů
tento rok

3 002 492 767 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu 4+kk bez realitky

3.900.000 Kč