Prodej bytu 4+1 bez realitky
Západní, Plzeň - Bolevec, Plzeňský kraj

4.100.000 Kč

Popis

Krásný slunný byt v žádané lokalitě Západní ulice v Bolevci. Jedná se o řadu nízkých třípatrových domů. Dům má pouze 8 bytů. Velmi klidná ulice, navíc slepá, vjíždí sem pouze osoby, které zde bydlí, jsou zde dobré parkovací možnosti.
V ulici je základní i mateřská škola, děti chodí do školy bez jakéhokoliv přecházení dopravní komunikace. Nedaleko je zastávka tramvají č. 1, 4 nebo autobusu č. 30. Byt je v bezprostřední blízkosti čisté přírody - rybníky a lesy jsou na dosah. Byt 4+1 o velikosti 92 m2 se nachází ve třetím patře domu.
V bytě je velká předsíň, kuchyně, čtyři prostorné pokoje, šatna a lodžie. Prostor bytu byl již rekonstruován, koupelna byla prostorově rozšířena. Kuchyně je propojena s obývacím pokojem. Velkou výhodou bytu je vlastní čistá uzamykatelná suterénní místnost o velikosti cca 16 m2, která slouží pro uložení sezonních a sportovních věcí nebo jako dílna. Tyto prostory patřící k bytu jsou jedinečné právě u bytů v Západní ulici, kdy každý vlastník bytu využívá navíc svůj prostor o velikosti dalšího pokoje. Ještě je v domě další místnost využívána nájemníky jako společná posilovna. Dům s byty je kompletně zrekonstruovaný – zateplený, nová okna, rozvody i střecha.

Parametry

Číslo inzerátu: 570330
Dispozice: 4+1
Plocha: 92 m²
Cena: 4.100.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Plzeň
Městská část: Bolevec
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Panel
Vybavenost: Částečně Chci slevu na nábytek a elektro
Podlaží: 3
Balkón: Ano
Terasa: Ne
Výtah: Ne
Garáž: Ne

Mapa

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

9 061

Aktivních inzerátů
bez provize

27 852

Realizovaných obchodů
tento rok

629 412 164 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej bytu 4+1 bez realitky

4.100.000 Kč