Prodej domu Ostatní bez realitky
Libušina, Černošice, Středočeský kraj

36.500.000 Kč

Popis

Nabízím k prodeji prvorepublikovou vilu z roku 1927 umístěnou na unikátním, svažitém pozemku s úchvatným výhledem v nejlukrativnější a nejkrásnější části města Černošice. Precizně upravený pozemek o velikosti 1873 m², orientovaný na V, J, Z, nabízí skutečně dechberoucí výhedy na Prahu, město Čerošice, brdské lesy a řeku Berounku. V odborně navržené a pečlivě udržované zahradě se nacházejí okrasné keře, vzrostlé jehličnaté i ovocné stromy, dvě menší jezírka, pergoly, bazén a několik klidových zón, které nabízejí naprosté soukromí bez ztráty možnosti kochat se krásami okolní krajiny.

Nemovitost je v dobrém, původním stavu, se spoustou zachovalých dobových prvků, což umožňuje rekonstrukci dle požadavků budoucích majitelů. Vila o zastvěné ploše 175 m² a obytné ploše 393 m² má jedno podzemní (z poloviny podsklepené) podlaží, 3 nadzemní podlaží a půdní prostor. Sklep se skládá ze tří místí, v každé z nich je nové dlažba. Vstup do suterénu je buď domem, nebo zahradou. Jelikož je dům umístěn v kopci, je ve sklepě dostatek přírodního světla. Přízemí se skládá ze 4 místností, kuchyně, komory, menší koupelny a samostatného WC. V prvním patře jsou 3 prostorné pokoje. Kuchyně, koupelna a WC na tomto patře nejsou aktuálně využívány a jsou vhodné k rekonstrukci. Druhé patro a podkroví nabízí další prostory také vhodné k rekonstrukci. Celá vila lze tedy rozdělit na tři velkorysé bytové jednotky nebo ji lze využívat jako jeden velký celek. Dům má samostaný přístup jak do přízemí, tak do prvního patra. Všechna nadzemní podlaží propojuje působivé dobové dřevěné schodiště.

Nabídka prodeje nemovitosti tohoto typu je zcela neopakovatelná vzhledem k výjimečnému propojení naprostého soukromí a nádherných výhledů do okolní krajiny a také tomu, že domy v této lokalitě se dostávají na trh velmi ojediněle.

Všem zájemcům doporučuji osobní prohlídku, bez které není možné nasát jedinečný genius loci.

Description in English

Parametry

Číslo inzerátu: 572704
Dispozice: Ostatní
Plocha: 393 m²
Plocha pozemku: 1.873 m²
Cena: 36.500.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Černošice
Typ budovy: Cihla
Vybavenost: Částečně Chci vybavit s Bonami
Balkón: Ano
Terasa: Ano
Garáž: Ano

7 928

Aktivních inzerátů
bez provize

15 882

Realizovaných obchodů
tento rok

374 999 947 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu Ostatní bez realitky

36.500.000 Kč