Prodej bytu 2+kk bez realitky
Pod Strojírnami, Praha - Vysočany

6.590.000 Kč

Popis

Nabízíme k prodeji prosvětlený, prostorný, mezonetový byt 2+kk v osobním vlastnictví v cihlovém domě o velikosti 85,16 m2 s možností odkoupení druhé poloviny půdního prostoru od SVJ, který je v současnosti nevyužitý. Jednotka se skládá dole ze vstupní haly, ložnice a koupelny, nahoře z obývacího pokoje, relaxační zóny, pc koutku a kuchyně. Mezonet byl vybudován v půdním prostoru před 10 lety. Střecha i okna jsou nová. Zateplení je širší, než nařizuje norma. V bytě je 2 roky stará klimatizace. Před 4 lety jsme nechali udělat v celém bytě dubové podlahy, z dubových prken 2.5 cm širokých a nové schodiště. Sazba elektřiny D45 (20h levného tarifu denně), vytápění plynem a elektřinou.

Ma Můstek to je z metra Vysočanská 12 minut, stanice se nachází 7 minut chůze od bytu,, metro Kolbenova 8 minut, tramvajová zastávka Poštovská je před domem, oblast je bez parkovacích zón. Cestou na metro Vysočanská se nachází ZŠ, gymnázium, MŠ, pekárna s domácí chlebem, Radegastovna, kadeřnictví, kosmetika, praktický lékař, tenisové kurty, běžecká trať, v areálu Pragovky skvělá kavárna a hned pod domem cyklostezka kolem Rokytky, po které se během chvilky dostane k Hořejšímu rybníku, kde se v létě skvěle koupe griluje. Na metru Vysočanská je OC Fénix s řadou restaurací, poštou a zbytkem potřebných služeb ke kvalitnímu životu.

K bytu náleží sklep o výměře cca 4,2 m2. Cena tohoto prostoru je již zahrnuta v ceně bytu a nachází se v suterénu budovy.

Vysočany bývaly kdysi průmyslovou částí Prahy, avšak nyní se velice dynamicky rozvíjí a prognózy jasně ukazují, že za pár let z ní pravděpodobně bude nový pražský Karlín…. to také díky plánu vybudovat v areálu Pragovky obrovské centrum moderního umění a u tramvajové zastávky Poštovská zase rozsáhlé Bussines centrum. Byt v této lokalitě je ideální investicí.

Celá lokalita je klidná, bezpečná se spoustou zeleně. Po dohodě lze prodat byt spolu s dalším vybavením. Internet a UPC je samozřejmost.

Poplatky jsou ve výši 1792 Kč do fondu oprav, 2000 Kč dohromady elektřina a plyn, možno doložit faktury.

Fotografie jsou z průběhu našeho života v něm. Proto z počátku na některých fotografiích není zábradlí, klimatizace, které jsme dodělali až později.

Byt je volný od února 2020.

Prohlídky dle domluvy. Tel: 608295453

Parametry

Číslo inzerátu: 576855
Dispozice: 2+kk
Plocha: 86 m²
Cena: 6.590.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Praha
Městská část: Vysočany
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
PENB: C
Vybavenost: Vybavený Chci slevu na nábytek a elektro
Podlaží: 4
Balkón: Ne
Terasa: Ne
Výtah: Ne
Garáž: Ne
K dispozici od: 31. 01. 2020
Stáří: 1 - 10
Provedení: nadstandardní: nadstandardní použité materiály a technologie
Podlaží v rámci domu: podkroví
Rekonstrukce: interiér

8 269

Aktivních inzerátů
bez provize

49 894

Realizovaných obchodů
tento rok

1 155 025 484 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej bytu 2+kk bez realitky

6.590.000 Kč