Prodej chaty, chalupy 2+1 bez realitky
Ptenín, Plzeňský kraj

1.290.000 Kč

Popis

Chalupa z roku 1938, interiér situován jako 2+1. Hlavní místnost obývací pokoj, chodba, koupelna, kuchyň, ložnice. Velká stodola s parkovacím místem, dílnou a místem pro uskladnění pevného paliva. Ze stodoly je vstup na půdu, která je vhodná k uskladnění. K domu náleží i tzv.sýpka, kde je vybudované i horní patro na letní spaní. Součástí domu je sklípek se samostatným vstupem z tzv. zápraží, vhodný k uchování ovoce, zeleniny, vína apod. V jedné části pozemku je vybudované zátiší na posezení či koutek s pískovištěm pro děti.
Na pozemku je vlastní studna s pitnou vodou zavedenou do domu. V koupelně je bojler a splachovací wc, v kuchyni průtokový ohřívač vody. Na pozemku je biologický septik. Do domu je zavedena elektřina do každé místnosti. Zdroj vytápění jsou elektrické přímotopy, v hlavní místnosti kamna na tuhá paliva.Plyn není do domu zaveden je využíván k vaření z vlastní plynové láhve.

Chalupa je z části zděná, z části kamenná. Má taškovou střechu a špaletová dřevěná okna.

Chalupa se nachází v centru vesnice. V její blízkosti je místní obchod s potravinami. V obci je farma s prodejem hovězího masa, hostinec, zámek, knihovna. Za chalupou je velké fotbalové hřiště a dětské hřiště. V obci jsou 2 rybníky. Za obcí je koupaliště s brouzdalištěm a možností občerstvení.Ve vedlejší obci vzdálené 4 km je mateřská a základní škola, zdravotní středisko a pošta zajištující bankovní služby. Nejbližší větší město je 13km

Parametry

Číslo inzerátu: 610223
Dispozice: 2+1
Plocha: 199 m²
Plocha pozemku: 368 m²
Cena: 1.290.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Ptenín
Typ budovy: Cihla
PENB: G
Stáří: více než 50
Provedení: standardní: běžné materiály a technologie
Typ vytápění: jiné
Voda: studna

Mapa

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

8 749

Aktivních inzerátů
bez provize

36 016

Realizovaných obchodů
tento rok

795 660 384 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej chaty, chalupy 2+1 bez realitky

1.290.000 Kč