Inzerát již není v nabídce
Podobné nabídky jako tato nemovitost
- Pronájem
- Byt
- 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk, Jednopokojový, Dvoupokojový

Pronájem bytuČeskoslovenských parašutistov, Nové Mesto - Nové Mesto, Bratislavský kraj- Dvoupokojový
- 45 m²
600 € + 250 €

Pronájem bytu Jednopokojový • 35 m² bez realitkyHrachová, Ružinov - Prievoz, Bratislavský kraj
Hrachová, Ružinov - Prievoz, Bratislavský krajMHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Garáž • Terasa 21 m²Měsíční nájemné550 €
+ Poplatky za služby100 €
+ Vratná kauce680 €
Ponúkam na prenájom 1 izbový byt o výmere 35m2 s veľkou terasou 22m2.
Byt sa nachádza v novostavbe Hrachová ulica v Ružinove – Prievoze na 1 podlaží (nie je to prízemie) z 5 podlaží. V blízkosti domu sa nachádza zastávka MHD(20 m) potraviny, reštaurácie. Areál je uzatvorený rampou, zabezpečený 24 hodinovou strážnou službou a kamerovým systémom.Parkovanie pred domom v cene.
Byt je kompletne vybavený so zariadením (chladnička, práčka, televízor, varná doska, el. rúra, nábytok).
CENA NÁJMU: 550€ + 130€ energie + možnosť parkovania v podzemnej garáži +50€.
Bez zvierat.
Parametry nemovitosti
| Stáří | Do 10 let |
|---|---|
| Stav | Novostavba |
| Dispozice | Jednopokojový |
| Podlaží | 1. podlaží |
| Vytápění | Ústřední |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 15,71 € / m2 |
| Dostupné od | 1. 4. 2025 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Vybaveno |
| Provedení | Standardní |
| Číslo inzerátu | 614778 |
| PENB | B - Velmi úsporná |
| Užitná plocha | 35 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| Bezbariérový přístup | |
| Parkování | |
| Terasa 21 m² |
| Garáž | |
| Výtah | |
| MHD 2 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
MHDHrachová
🚶 151 m (2 min)
PoštaBratislava 215
🚘 1 158 m (3 min)
ObchodBarush
🚶 256 m (3 min)
BankaTatra banka
🚘 1 201 m (2 min)
RestauraceBrewer
🚶 475 m (6 min)
LékárnaPharmacia
🚘 1 218 m (2 min)
Škola
🚶 750 m (9 min)
Mateřská školaDetské opatrovateľské centrum Hviezdička
🚶 409 m (5 min)
Sportoviště
🚶 676 m (8 min)
Hřiště
🚶 808 m (10 min)
Vzdálenost k:
Měsíční nájemné550 €
+ Poplatky za služby100 €
+ Vratná kauce680 €