Číslo inzerátu: 660792

Inzerát již není v nabídce

Podívejte se na podobné inzeráty, které jsou aktuálně v nabídce.

Prodej domu 1+1 bez realitky

K Čejovu, Kejžlice, Kraj Vysočina

Zobrazit na mapě

1.111.000 Kč

Na inzerát již není možné reagovat
Plocha
Plocha
101 m²
Plocha pozemku
Plocha pozemku
146 m²
Dispozice
Dispozice
1+1
Parkování

Nabízíme k prodeji tradiční venkovský přízemní dům - usedlost s předzahrádkou v centrální části obce Kejžlice u Humpolce. Nemovitost je určena ke kompletní rekonstrukci dle přání a představ nového majitele. Disponuje jedním velkým prostorným pokojem v pravé části domu, v levé části domu se nachází kuchyně a za ní koupelna. Dům má prostornou půdu, přístupnou z kůlny. Od roku 2012 je započata rekonstrukce, v současnosti je dokončeno odvlhčení v obvodu celého objektu. V celé pravé části jsou hotové základy obvodových zdí domu, levá část na podezdění zatím čeká. Do domu je zavedena elektřina, plyn a obecní vodovod. Dům není doposud napojen na obecní kanalizaci, která vede u hranice pozemku. Dům je situován severojižně podél silnice, nevelká zahrada přiléhá ze západní strany domu. Do zahrady se dá vjet ze silnice od severovýchodu i z obce z jihozápadu .
Kejžlice leží v kraji Vysočina v okolí Humpoleckých lesů. Obcí protéká Pstružný potok, jeden z přítoků řeky Sázavy. Kejžlice jsou na dosah větších měst, což je činí příhodným místem, kde se dá najít klid a blízkost přírody, ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku, houbaření, rybaření, vždyť zde v těchto lesích vznikl úplně první skautský tábor v českých zemích. K nejbližším obcím patří Čejov, Řečice, v dohledu obce je hrad Lipnice nad Sázavou. V širším okruhu města Světlá nad Sázavou a Ledeč nad Sázavou, 6 km jižně Humpolec a 16 km východně Havlíčkův Brod.
Obecní úřad má sídlo v kulturním domě, je zde ubytování, knihovna, pohostinství a další malé provozovny. V obci je škola, mateřská škola, farnost, prodejna potravin, zahradnictví, pošta, jsou zde různé spolky, hasičský sbor, sportovní klub Sokol.
V Kejžlici je zaveden plyn, je vybudována nová vodovodní sít s kanalizací a čističkou. Dobré autobusové spojení s okolními obcemi je především na trase Humpolec - Světlá nad Sázavou.
Vzhledem k vybavení v obci a dostupnosti větších měst jsou Kejžlice vhodné k trvalému bydlení i rekreaci.

Parametry

Dispozice
1+1
Stav
Špatný
Plocha
101 m²
Plocha pozemku
146 m²
Cena
1.111.000 Kč
Typ budovy
Cihla
Vybavenost
Nevybavený
Balkón
Ne
Terasa
Ne
Sklep
Ne
Lodžie
Ne
Parkování
Ano
Garáž
Ne
Stáří
více než 50 let
Provedení
standardní: běžné materiály a technologie
Voda
veřejná síť
PENB
F

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy:
5.6 km (6 min)
Pošta:
251 m (3 min)
Kejžlice
Obchod:
5.3 km (5 min)
Potraviny Hart
Banka:
6.6 km (9 min)
Komerční banka
Restaurace:
262 m (3 min)
Kejžlická hospůdka
Lékárna:
6.5 km (8 min)
U Bílého Anděla
Škola:
5.3 km (6 min)
Kamenosochařské učiliště Lipnice
Mateřská škola:
10.2 km (10 min)
Sportoviště:
8.5 km (10 min)
Hřiště:
5.6 km (7 min)

Vzdálenost k

Reklama