Prodej domu 5+1 bez realitky
Vysoká ve Slezsku, Moravskoslezský kraj Zobrazit na mapě

2.099.000 Kč
U této nabídky ušetříte 83.960 Kč za provizi.

Vybaveno
Parkování
Sklep
Terasa
Číslo inzerátu: 661911
Dispozice: 5+1
Stav: Dobrý
Plocha: 197 m²
Plocha pozemku: 2.067 m²
Cena: 2.099.000 Kč

Více informací

Poslat zprávu majiteli

Na tento inzerát se dnes podívalo 27 lidí

Popis

Prodáváme chalupu, která nám roky sloužila na rodinný odpočinek i k bujarým večírkům bez sousedů. Na pozemku bývalého německého mlýna stojí fortelný dům, kde se vystřídali hosté z celého světa, včetně několika českých celebrit. A nikomu se nechtělo odjíždět.

Srdce domu je velký obývák s jídelnou. Obě místnosti propojuje útulný krb s vyvložkovaným komínem. V přízemí ubytujete přátele v malém světlém pokojíku, uvaříte v průchozí kuchyňce a opláchnete se v koupelně se sprchovým koutem. Po dřevěných schodech vystoupáte na půdu, v levém pokoji se vyspíte vy, v pravém vaše děti. A kdybyste jich měli víc, než se vleze do jednoho pokoje, tak vám zbývá ještě půlka půdy k rekonstrukci. Dům vytopíte krbem a olejovými tělesy, zatepleno je pěkně po staru - tlustými zdmi. Voda teče do domu z vlastní studny, odpad jde do septiku.

Ráno si na terase před domem dáte snídani, večer vás bude hřát západ slunce a panáček Praděda. V březovém háji si pověsíte houpačku, na zadní zahradě můžete roztáhnou trampolínu nebo sbírat ořechy. Celkem vám bude říkat pane přes 2000 metrů čtverečních. A když se budete pozorně dívat, najdete v šáší pozůstatky starého mlýnského náhonu. K domu přihodíme navrch fortelnou stodolu, která po opravě střechy ještě pár století poslouží.

Z Ostravy se sem dostanete za hodinu a čtvrt, z Opavy za tři čtvrtě. Mlýnský dům mimo obec, ale pro plechovku Argusu si můžete zajet do 8 km blízkého Lidlu v Polsku. Chalupu najdete v podhůří Jeseníků, odkud se dá vyrazit jak na pěší výlet, tak na kolo. Najíte se buď v tři kilometry vzdálených Bartultovicích nebo v polském Prudniku.

Nalejme si ale čistého vína, nikdy není všechno dokonalé. K domu vede příjezdová cesta ze silnice první třídy. To je výhoda i nevýhoda. K chalupě se dostanete rychle, ale přes týden po silnici jezdí kamiony do Polska. Nechceme, ať kupujete zajíce v pytli, protože na prohlídky půjdete v nejklidnější neděli. V územním plánu je schválený obchvat, který tuto silnici posune zhruba o půl kilometru dál. Kuchyň a koupelna budou potřebovat vaši péči. Jsou použitelné, ale rádi si je zabydlíte sami. Dům je u vstupu vlhký, což můžete vidět i na jedné fotce. Je to jeho přirozená vlastnost, nikdo z majitelů nepodnikal zásahy, které by vlhkost eliminovali, např. zateplením. Proto stačí často chalupařit a větrat. Horní pokoje se v zimě rychle vytopí, ale taky rychle vychladnou. Zateplení jim určitě neuškodí, pokud budete jezdit pravidelně celý rok. Kolem a kolem kupujete chalupu, kde můžete rovnou vytáhnout slunečník a lehátka, a zároveň si ji můžete dotvořit, pokud máte kutilství v srdci.

Moc rádi vám chalupu ukážeme, prohlídky plánujeme na neděle.

Parametry

Internet: Zjistěte rychlost O2 internetu u vás doma. Advertisement
Číslo inzerátu: 661911
Dispozice: 5+1
Stav: Dobrý
Plocha: 197 m²
Plocha pozemku: 2.067 m²
Cena: 2.099.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Vysoká
Městská část: Vysoká ve Slezsku
Typ budovy: Ostatní
PENB: F
Vybavenost: Vybavený
Balkón: Ne
Terasa: Ano
Sklep: Ano
Lodžie: Ne
Parkování: Ano
Garáž: Ne
Číslo inzerátu: 661911
Dispozice: 5+1
Stav: Dobrý
Plocha: 197 m²
Plocha pozemku: 2.067 m²
Cena: 2.099.000 Kč

Více informací

Poslat zprávu majiteli

Na tento inzerát se dnes podívalo 27 lidí

Mapa

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy:
2.6 km (3 min)
Pošta: Liptaň
8.9 km (9 min)
Obchod:
8.6 km (8 min)
Restaurace: U Střelce
2.6 km (3 min)

Vzdálenost k

8 526

Aktivních inzerátů
bez provize

38 608

Realizovaných obchodů
tento rok

852 320 116 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

2.099.000 Kč


U této nabídky ušetříte 83.960 Kč za provizi.