Číslo inzerátu: 667900

Prodej bytu 3+kk bez realitky

Praha - Karlín

Zobrazit na mapě

22.250.000 Kč

Na inzerát již není možné reagovat
Plocha
Plocha
145 m²
Dispozice
Dispozice
3+kk
Podlaží
Podlaží
6
MHD 1 minuta pěšky
Vybaveno
Výtah
Parkování
Balkón
Garáž

Mezonetový designově kompletně zařízený byt s terasou, luxusní nábytek a doplňky japonské značky Kenzo Home, s výhledem do udržované zahrady v japonském stylu ve vnitrobloku. Byt je situovaný v 5. a 6. patře moderního rezidenčního komplexu River Diamond s 24h recepcí, ostrahou a podzemním parkováním. Lokalita na rozhraní Prahy 1 a Prahy 8, v jedné z nejdynamičtěji se rozvíjejících částí města, v pěším dosahu centra a jen pár minut chůze ke stanici metra Křižíkova.

3D prohlídka zde: https://my.matterport.com/show/?m=Dp6bM6pZHae

Vyšší, vstupní úroveň bytu je tvořena obývacím pokojem s kuchyní a jídelnou se vstupem na balkon se zabudovanou markýzou a také topící jednotkou pro chladné dny, orientované do japonské zahrady ve vnitrobloku s vodními prvky, a technickou místností s WC. Na nižším podlaží, přístupném po schodišti se skleněným zábradlím, se nachází prostorná hlavní ložnice o velikosti 32 m2 s výhledem na karlínský kostel a dětský pokoj/pracovna s výhledem do zahrady, dvě koupelny se sprchou, vanou, saunou a toaletou s podlahovým vytápěním, dále technická místnost s pračkou a skladový prostor.

K vybavení bytu patří dřevěná francouzská okna s izolačními dvojskly, venkovní žaluzie, plně zařízená kuchyňská linka se spotřebiči značky Miele včetně vinotéky, videotelefon. Kupní cena zahrnuje veškerý luxusní nábytek vyobrazený na fotografiích a 2 garážová parkovací stání.

Hned za domem se lze napojit na cyklostezku, 5 minut chůze od domu je k dispozici golfové hřiště a fitness centrum. Veškerá občanská vybavenost včetně nespočtu populárních restaurací a kaváren v místě, výborná pěší i dopravní dostupnost do centra.

Interiér 138 m2, balkon 6 m2, 2 garážová parkovací stání.

Description

Duplex design fully furnished apartment with a terrace, luxury furniture and accessories from the Japanese brand Kenzo Home, overlooking a well-kept Japanese-style garden in the courtyard. The apartment is situated on the 5th and 6th floor of a modern residential complex River Diamond with 24-hour reception, security and underground parking. Location on the border of Prague 1 and Prague 8, in one of the most dynamically developing parts of the city, within walking distance of the center and just a few minutes walk to the metro station Křižíkova.

3D tour: https://my.matterport.com/show/?m=Dp6bM6pZHae

The upper, entrance level of the apartment consists of a living room with kitchen and dining room with access to a balcony with a built-in awning and a heating unit for cold days, facing the Japanese garden in the courtyard with water features, and utility room with toilet. On the lower floor, accessible by a staircase with a glass railing, there is a spacious master bedroom of 32 m2 overlooking the Karlín Church and a children's room / study overlooking the garden, two bathrooms with shower, bath, sauna and toilet with underfloor heating, technical room with washing machine and storage space.

The equipment of the apartment includes wooden French windows with insulating double glazing, outdoor blinds, fully equipped kitchen with Miele appliances, including a wine shop, videophone. The purchase price includes all luxury furniture shown in the photos and 2 garage parking spaces.

There is a bicycle path right behind the house, and a golf course and a fitness center are a 5-minute walk away. All civic amenities, including countless popular restaurants and cafes on site, excellent walking and transport links to the center.

Interior 138 m2, balcony 6 m2, 2 garage parking spaces.

Parametry

Dispozice
3+kk
Stav
Velmi dobrý
Plocha
145 m²
Cena
22.250.000 Kč
Typ vlastnictví
Osobní
Typ budovy
Ostatní
Vybavenost
Vybavený
Podlaží
6
Balkón
Ano
Terasa
Ano
Sklep
Ne
Lodžie
Ne
Parkování
Ano
Výtah
Ano
Garáž
Ano
K dispozici od
01. 09. 2021
PENB
G

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy:
98 m (1 min)
Invalidovna
Pošta:
1,096 m (13 min)
Praha 8
Obchod:
165 m (2 min)
Albert
Banka:
989 m (12 min)
Komerční banka
Restaurace:
130 m (2 min)
Sushi Time
Lékárna:
581 m (7 min)
Dr. Max
Škola:
609 m (7 min)
ZŠ Petra Strozziho
Mateřská škola:
637 m (8 min)
Sportoviště:
820 m (10 min)
Hřiště:
294 m (4 min)

Vzdálenost k