Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Česká Ves, Olomoucký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Česká Ves, Olomoucký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Česká Ves, Olomoucký kraj

Pronájem chaty, chalupy • 4 ložnice bez realitkyČeská Ves, Olomoucký kraj

Česká Ves, Olomoucký kraj

chata za noc: celoročně 3.800 Kč

Více informací


Pronájem Chaty Česká Ves v oblasti Jeseníky: 4 ložnice, celkem pro 2 až 12 osob.chata za noc: celoročně 3.800kč. Zcela nová horská chata pro 6 - 10 osob splňující všechny parametry samostatného apartmánu má 3 nezávislé dvoulůžkové pokoje, každý má svou koupelnu, společné jsou společenská místnost, terasa, kuchyňský kout. Podlahové topení. S přistýlkou ve spol. místnosti možnost ubytovat až max. 12 - 13 osob. Možnost rezervovat celou chatu za 2500 Kč/den nebo jednotlivé pokoje za 900 Kč/den, možnost dalších několika míst na spaní na půdičce chaty, případně v chatě v sousedství. Bezbarierový přístup. Nastavení cen: Cena zahrnuje max. počet 6 ubytovaných. Každá další osoba hradí popl. 100 Kč/os/den. Při ubytování na 1 noc cena dohodou od 3000Kč výše. Možnost odpočtu dph pro plátce.

Novostavba rekreační chaty v jedné z nejhezčích částí Jeseníků, optimální svým uspořádáním i umístěním pro aktivní či sportovně zaměřenou dovolenou v přírodě, v bezprostředním okolí rozsáhlé a doposud málo frekventované jehličnaté a smíšené lesy, s mnoha cyklostezkami, 4km pěší procházka do lázní Jeseník, v docházkové vzdálenosti od krytého bazénu Česká Ves, ranče Orel, dobrá dostupnost sjezdovek Ramzová, Červenohorské sedlo, Petříkov, běžecké trasy, hezké výlety na sněžnicích přímo od chaty.., v sousedství známý areál se stezkami pro horská kola Černá Voda, výlety do Polska, 4km od města Jeseník, rozhledna Zlatý Chlum, Rejvíz, letní koupání v pískovně, romantických zatopených starých lomech či bystřině i solárně vyhřívaném bazénu se solární sprchou přímo u chaty, v docházkové vzdál. bus, vlak, výborná dostupnost autem až k chatě. Blízkost Priessnitzových lázní potvrzuje velmi svěží a příjemné okolí chaty bohaté na horské prameny, bystřiny a lesní stezky optimální pro vycházky do přírody, turistiku, houbaření, poznávací výlety i koupání či slunění. Možnost nákupů a stravování v České Vsi 1,5km. Více info na [www.tophill.cz], sekce volné prostory.

Parametry nemovitosti

NázevChata pod Sokolím hřbetem 1
Ložnice4 ložnice
MěstoČeská Ves
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacita2 až 12 osob
Dětská postýlkaano
Krbne
Bazénano
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete

MHDČeská Ves, krytý bazén-Řetězárna
🚘 1 028 m (3 min)
PoštaČeská Ves
🚘 1 671 m (4 min)
ObchodHruška
🚘 1 523 m (3 min)
BankaKomerční banka
🚘 5 124 m (9 min)
RestauraceHotel ZLATÝ CHLUM
🚘 1 242 m (3 min)
Lékárna
🚘 3 263 m (6 min)
Škola
🚘 2 124 m (5 min)
Mateřská škola
🚘 1 564 m (4 min)
SportovištěLanový park
🚘 2 081 m (5 min)
Hřiště
🚘 1 548 m (4 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.