Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Zduchovice, Středočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Zduchovice, Středočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Zduchovice, Středočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkyZduchovice, Středočeský kraj

Zduchovice, Středočeský kraj

chata za týden: léto 15.500 Kč

Více informací


Pronájem Chaty Žebrákov v oblasti Střední Čechy: 2 ložnice, celkem pro 1 až 6 osob.chata za týden: léto 15.500kč. Nabízíme k pronájmu rekreační chatu, stojící na vlastním oploceném pozemku s udržovanou zahradou. Od roku 2024 zastřešené zahradní posezení s pevným grillem a též el. zásuvkou vhodnou třeba k naražení sudu. Ze zahrady vede přímá cesta k břehu Vltavy, který je v bezprostřední blízkosti pozemku (cca 50 - 70 m). Pokud nás budete chtít navštívit i s vaším pejskem, dopředu tuto variantu neodmítáme, nicméně po některých negativních zkušenostech se každý takový požadavek řeší a posuzuje individuálně. Chata se nachází v chatové oblasti Žebrákov - Zduchovice, 8 km autem a cca 6 km pěšky od Kamýku nad Vltavou a Kamýcké přehrady, 14 km autem a cca 7 km pěšky od vodní hladiny přehrady Orlík, v uzavřené a klidné komunitě několika dalších chat.

Z tohoto důvodu prosíme hosty, aby naši chatu vnímali spíše jako místo k odpočinku v krásné přírodě, a nikoliv jako "párty" objekt s hudební produkcí do nočních, nebo ranních hodin. Přímo v této lokalitě byl také natočen český film "Léto s gentlemanem". Ideální místo pro rybaření i dovolenou s rodinou.

Parametry nemovitosti

NázevChata Žebrákov
Ložnice2 ložnice
MěstoŽebrákov
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacita1 až 6 osob
Dětská postýlkane
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete

MHD
🚘 7 199 m (12 min)
PoštaKamýk nad Vltavou
🚘 7 422 m (12 min)
ObchodPotraviny coop
🚘 7 207 m (12 min)
RestauraceHostinec u Zemanů
🚘 7 082 m (12 min)
Hřiště
🚘 7 159 m (12 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.