Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Kuks, Královéhradecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Kuks, Královéhradecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Kuks, Královéhradecký kraj

Pronájem chaty, chalupy • 4 ložnice bez realitkyKuks, Královéhradecký kraj

Kuks, Královéhradecký krajMHD 6 minut pěšky

chalupa za noc: léto 3.600 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Kuks v oblasti Východní Čechy: 4 ložnice, max. 12 osob.chalupa za noc: léto 3.600kč. Chalupa v romantickém Kuksu na slunné jižní stráni s nádherným výhledem na barokní Hospitál nabízí veškerý komfort pro 4 - 12 osob. Každý si v místě a blízkém okolí najde to své. Návštěvníci ocení barokní Hospitál Kuks se sochami Ctností a Neřestí, historickou lékárnou a kostelem Nejsvětější Trojice. Pro sportovně založené je tu nově vybudovaná cyklostezka Kuks - Hradec Králové (délka 26 km), která vede podél Labe a lze ji využít i jako skvělou trasu pro in - line bruslení. Vodáci začátečníci a pohodáři mohou vyžít půjčovnu lodí ve Dvoře Králové n/L a sjet nejkrásnější a nejromantičtější splavný úsek na Labi Dvůr Králové n/L – Kuks. Ke sportování zve rovněž travnatá plocha před domem, kde ruch na sportovním plácku můžete sledovat z laviček na zápraží. K dispozici jsou branky na malý fotbal, badminton, pétanque, croquet, míče. O své děti se nemusíte bát, protože celý pozemek je oplocený.

Možností jak prožít pohodovou i aktivní dovolenou se nabízí mnoho, stačí si jen vybrat: ZOO Dvůr Králové, unikátní Braunův Betlém vytesaný před 300 lety do skal v lese mezi Kuksem a Dvorem Králové, novodobá Křížová cesta 21.století, romantická přehrada Les Království, Pevnost Josefov, Babiččino údolí, blízko je to do Adršpachu i do Krkonoš. Milovníci historie budou nadšeni nedalekými hrady Pecka nebo Kost a zámky Ratibořice, Náchod, Opočno, Nové Město nad Metují… Kdo má rád odpočinek, může relaxovat na lehátku u bazénu a kochat se přitom kouzelným výhledem na národní kulturní památku Hospitálu Kuks - vrátit se zpět o 300 let, do doby hraběte Šporka. Každý si vybere, možností je opravdu mnoho.

Parametry nemovitosti

NázevChalupa k pronájmu
Ložnice4 ložnice
MěstoKuks
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacitamax. 12 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénano
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete

MHDKuks
🚶 526 m (6 min)
PoštaKuks
🚶 352 m (4 min)
ObchodU Hubených
🚘 5 932 m (7 min)
BankaKomerční banka
🚘 8 049 m (8 min)
RestauraceRestaurace Baroque
🚶 488 m (6 min)
LékárnaLékárna 050506
🚘 8 024 m (8 min)
ŠkolaZákladní škola logopedická a Mateřská škola logopedická
🚘 2 759 m (3 min)
Mateřská školaMateřská škola Žireč
🚘 3 309 m (4 min)
Sportovištěsportovní hala
🚘 8 926 m (10 min)
Hřiště
🚘 3 895 m (5 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.