Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Studená, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Studená, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Studená, Jihočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkyStudená - Světlá pod Javořicí, Jihočeský kraj

Studená - Světlá pod Javořicí, Jihočeský kraj

chalupa za noc: léto 2.060 Kč, zima 2.300 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Světlá pod Javořicí v oblasti Jižní Čechy: 2 ložnice, max. 8 osob.chalupa za noc: léto 2.060kč, zima 2.300kč. Chalupa je vhodná pro páry a užívání si romantiky tak i pro dovolenu rodin s dětmi. Týdenní i prodloužené víkendy spojené s výlety, turistikou, cyklistikou i jen s odpočinkem. Místo je na konci vesnice v klidné části obce Světlá pod Javořicí 700 n/m. na rozhraní Vysočiny a Jižních Čech. Tiché odpočinkové místo s pozitvní energií, v okolí louky, lesy a rybníky pro relax od stresu i smogu. Zde jsou stezky ideální pro turistiku, cykloturistiku, pro milovníky rybníků, luk a lesů, je zde houbařský ráj. Blízko je Telč náherné město, náměstí vroubené malebnými domy se štíty a podloubími, zámek - zámecký park i golfové hřiště. Koupání v blízkých přírodních rybnících Velký Pařezitý, Mrzatec s léčivým rašelinovým dnem a čistou vodou.

Útulná chalupa po celkové rekonstrukci, nové zdivo i střecha uvnitř s romantickým krbem, výhledem na udržovanou zahradu, venkovní krb ke grilování, venkovní zastřešená pergola s posezení s výhledem na rybníček u objektu. Chalupa má samostatný vchod ze zahrady s plotem oddělenou zahradou k přilehlé části druhého domu, kde je správce. Zajištěno je pro vás soukromí. Před domem a za domem jsou louky a pastviny, rybníky blízko lesy ke sběru hub, borůvek. Zde najdete klid a pohodu pro načerpání energie. Hostům se nechce ani domů, takový klid a prostředí byl pro ně relaxační.

Parametry nemovitosti

NázevChalupa na konci světa
Ložnice2 ložnice
MěstoSvětlá pod Javořicí
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacitamax. 8 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete

MHDMrákotín
🚘 4 539 m (7 min)
PoštaMrákotín
🚘 4 444 m (7 min)
ObchodCoop
🚘 4 727 m (7 min)
BankaČeská spořitelna
🚘 5 890 m (7 min)
RestauraceNa kovárně
🚘 4 554 m (7 min)
ŠkolaZákladní škola Mrákotín
🚘 4 340 m (7 min)
Hřiště
🚘 4 653 m (9 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.