Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Karlovice, Liberecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Karlovice, Liberecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Karlovice, Liberecký kraj

Pronájem chaty, chalupy • 8 ložnic bez realitkyKarlovice, Liberecký kraj

Karlovice, Liberecký krajMHD 1 minuta pěšky

za osobu za noc: celoročně 350 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Karlovice část Svatoňovice v oblasti Český ráj: 8 ložnic, celkem pro 4 až 41 osob.za osobu za noc: celoročně 350kč. Chalupa č. p. 2 ve Svatoňovicích - bývalé hospodářské stavení se nachází v klidném prostředí na okraji obce a sousedí s chalupou čp. 30 - dříve výměnkem, který je také pronajímán. Pro oba objekty je společný vjezd do dvora. Prostorný dvůr je uzavřen oběma chalupami, stodolami, budovou historické vodárny, ploty a dvěma bránami. Ve stodole je k vidění prvorepublikové zemědělské vybavení. V usedlosti se pronajímají čtyři samostatné části. Jedna z částí je chalupa č. p. 30 a další tři samostatné části označené A, B, C, se nachází v chalupě č. p. 2.Tyto části jsou od sebe stavebně odděleny ve všech svých prostorách a mají samostatné vchody. V přízemí je vždy obývací pokoj s kuchyňským koutem s kompletním vybavením pro přípravu stravy a koupelna se sprchou a WC. Pes za poplatek (100,- Kč denně) - nutno oznámit předem. V ceně týdenního pobytu pro každou ze čtyř pronajímaných částí je zahrnuta spotřeba el. energie do 70 kWh, v případě kratšího pobytu je v ceně zahrnuta spotřeba elektrické energie 10 kWh za den. Další spotřeba se hradí na místě s cenou 8,- Kč / 1kWh Koupání: přírodní koupaliště ATC Sedmihorky a rybník Roudný. Objekt rekonstruován v letech 2000 - 2012.P o z o r, vjezdová brána je vysoká 2,7 metru. Osobní vozidlo

/Škoda Fabia, Octávia a podobné / s jízdními koly na střešním nosiči projedou, ale vyšší vozidla jako například Ford Galaxy již ne. Tedy při vjezdu nejdříve kontrolujte možnost bezpečného průjezdu, případně kola složte před vjezdem do dvora.

Parametry nemovitosti

NázevChalupa k pronajmutí
Ložnice8 ložnic
MěstoKarlovice část Svatoňovice
Wifine
Saunane
Pes povolenano
Kapacita4 až 41 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete

MHDKarlovice, Svatoňovice
🚶 97 m (1 min)
PoštaKarlovice u Turnova
🚘 4 190 m (5 min)
ObchodObchod potravin
🚘 1 643 m (2 min)
BankaMONETA Money Bank Turnov
🚘 7 418 m (8 min)
RestauraceEven
🚘 2 309 m (3 min)
LékárnaNemocniční lékárna
🚘 8 334 m (10 min)
ŠkolaZŠ Doubravice
🚘 4 485 m (5 min)
Mateřská škola
🚘 1 993 m (4 min)
Sportoviště
🚘 3 474 m (6 min)
Hřiště
🚘 1 915 m (3 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.