









6.350.000 Kč
240 m²
2.237 m²
6+1
s roční úrokovou sazbou 4.94 %.
REALITKY NEVOLAT A NEPSAT!!!
Nabízím k prodeji dvoupodlažní rodinný dům, s rozlehlou zahradou o celkové výměře cca 2237 m2, v Krásné Lípě.
Dům se nachází v klidné okrajové části obce Krásná Lípa, která je centrem NP České Švýcarsko, nedaleko Lužických hor a Labských pískovců. Dům ideální pro rodinné bydlení, ale i k podnikání např. rekreační účely.
Přízemí domu dominuje prostorný obývací pokoj s kachlovými kamny, kuchyní.V přízemí se dále nachází vstupní hala, 2 vstupní chotby, velká koupelna a samostatná toaleta.
V prvním patře se nachází velká chodba, 5 pokojů/ložnic, sprchový kout a samostatná toaleta, balkón. V jedné ložnici se opět nachází kachlová kamna.
Dům disponuje podlahovým vytápěním, dostatečným množstvím parkovacích míst na pozemku, terasa, zahradní domek.
Dům je plně podsklepený, má pěknou velkou půdu + druhou menší půdu ve štítu.