Číslo inzerátu: 682927

Inzerát již není v nabídce

Podívejte se na podobné inzeráty, které jsou aktuálně v nabídce.

Prodej domu 2+kk bez realitky

Náměšť nad Oslavou, Kraj Vysočina

Zobrazit na mapě

3.620.000 Kč

Na inzerát již není možné reagovat
Plocha
Plocha
95 m²
Plocha pozemku
Plocha pozemku
175 m²
Dispozice
Dispozice
2+kk
Škola 1 minuta pěšky
Částečně vybaveno
Lodžie

Dům v Náměšti nad Oslavou, je postaven na ulici mjr. Šandery jako řadový, středový, patrový, částečně podsklepený, probíhající podél státní asfaltové komunikace, vedoucí z Náměště nad Oslavou do Velké Bíteše. Nachází se na levém břehu řeky Oslavy, v historické části města, východně od jádra města. Dům má sedlovou střechu o různém sklonu střešních rovin, krytina sedlové střechy je tašková - bobrovky, v části pozinkovaný plech. Za domem je malý dvorek, který je ukončen skalnatou šikmou stěnou. Půdní prostor je bez účelového využití.
Vjezd umožňují nová elektricky ovládaná vrata do průjezdu. Ze dvora přes plastové dveře v přízemí je vstup do chodby s klenutým stropem a podlahou z betonové mazaniny. Je zde rozadaptované sociální zařízení a vstup do jedné velké místnosti. Vstup do patra je z dvorní terasy a to do chodby s točitým schodištěm, které umožňuje vstup do bytové jednotky v patře. Schodiště se rozděluje na dvě části, jedno vede na půdu a druhé do patra k bytu. Schodiště je obloženo keramickou dlažbou, stejně jako podlaha chodby. Schodiště k obytné části ústí na pavlači, která má do dvora dřevěnou konstrukci. Z pavlače je vstup do prostorného pokoje s kuchyňským koutem. Podlaha keramická dlažba a část plovoucí podlaha. Za linkou je proveden částečný keramický obklad. Přívod teplé a studené vody do dřezu. Na pokoj ložnice. Z kuchyně je vstup do samostatného WC kombi, kde je keramický do výšky 1,50 m a bojler na ohřev teplé vody. Další vstup z kuchyně je do koupelny, kde je keramický obklad stěn 2,0 m, keramická dlažba, umývadlo, plastová vana, sprchový kout, přívod teplé a studené vody. Okna nová plastová. Na konci pavlače je přístupná kotelna.

Je možné napojení na veškeré inženýrské sítě města Náměště nad Oslavou, t.j. na městský vodovodní a kanalizační řád, na přívod zemního plynu, rozvod elektro zemním kabelem 230/400 V. Na dvorku za domem je situována kopaná studna.

Parametry

Dispozice
2+kk
Stav
Dobrý
Plocha
95 m²
Plocha pozemku
175 m²
Cena
3.620.000 Kč
Typ budovy
Cihla
Vybavenost
Částečně
Balkón
Ne
Terasa
Ne
Sklep
Ne
Lodžie
Ano
Parkování
Ne
Garáž
Ne
PENB
G

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy:
909 m (11 min)
Náměšť nad Oslavou, zámek
Pošta:
129 m (2 min)
Náměšť nad Oslavou
Obchod:
469 m (6 min)
Penny
Restaurace:
305 m (4 min)
Bistro Vespa
Lékárna:
84 m (1 min)
Salvia
Škola:
105 m (1 min)
ZŠ Náměšť nad Oslavou
Mateřská škola:
8.6 km (11 min)
Hřiště:
527 m (6 min)

Vzdálenost k

Reklama