Inzerát již není v nabídce

Podívejte se na podobné inzeráty, které jsou aktuálně v nabídce.

Prodej domu bez realitky

Nad Mýtem, Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj

Zobrazit na mapě

15.900.000 Kč

Na inzerát již není možné reagovat
Plocha
Plocha
414 m²
Plocha pozemku
Plocha pozemku
1.978 m²
Dispozice
Dispozice
Ostatní
Částečně vybaveno
Parkování
Balkón
Garáž
Terasa

PRODEJ DOMU S 2 BYTY, NEBYTOVÝM PROSTOREM A ROZLEHLOU ZAHRADOU
Nabízíme Vám ke koupi nemovitost s 2 byty a nebytovým prostorem umístěnou při hlavní silnicí E55 spojující Jižní Čechy s Prahou. Toto umístění nabízí přímou a velmi dobrou dostupnost Prahy (90km) autem (do 1h), autobusem i vlakem. Dojezdové časy se ještě zlepší s dokončením železničního koridoru a dálnice D3. Na druhé straně se pak pozemek svažuje do poklidného komorního údolí Kozského potoka, které dodává této straně nemovitosti překvapivý klid. Zároveň, s dobrou dostupností místa, lze v části odvrácené od silnice nečekaně nalézt klid pro bydlení a odpočinek. Místo tak nabízí vynikající vlastnosti vhodné pro kombinaci bydlení s různými druhy podnikání a dalšího využití.
Příjezd k domu je z místní cesty s minimálním provozem. Před domem je velká parkovací plocha zpevněná asfaltem, která může velmi dobře sloužit jak více domácnostem, tak pro podnikání a další činnosti. Rozlehlá zahrada za domem je udržovaná, plná zeleně, s ovocnými stromy a vytváří tak příjemný prostor k relaxaci, který volně přechází v bohatý porost údolí potoka.
Lze říci, že dům se skládá ze 2 na sebe kolmých části, které jsou propojeny společným vstupem s možností oddělení. 1. část blíže k potoku má užitnou plochu cca 234m2 a slouží k bydlení. V současnosti je rozdělena na 2 bytové jednotky. V přízemí je byt 3+kk (cca124m2) s přímým vstupem na zahradu, v patře byt 4+kk (cca110m2 + b.13,2 m2) s vlastním balkónem. Obě domácnosti mají obývací pokoj s kuchyňským koutem a krbem pro dlouhé zimní večery, 2 nebo 3 pokoje, koupelnu a samostatné wc. V přízemí je navíc technická místnost s kotlem Buderus na LTO. V případě potřeby lze celou obytnou část domu snadno spojit v jednu velkou domácnost. 2. část blíže k hlavní silnici má užitnou plochu cca 180m2 a dříve sloužila jako restaurace s pensionem. V současnosti je nebytový prostor vyklizen a čeká na své další využití, které může být opět pohostinství, ubytování nebo kanceláře, obchod, řemeslo či bydlení…. Využití záleží jen na Vás.
Dům byl postaven v 90letech. Tomu odpovídá technické řešení domu i jeho konstrukce, které nejsou nové, ale zachovalé. Konstrukce domu je z cihelného zdiva se zateplením 5cm EPS. Střecha je z betonových tašek nesených dřevěným krovem, zateplená minerální vlnou. Okna jsou dřevěná s izolačním dvojsklem, vnitřní dveře jsou běžné dřevěné. Podlahy v obytných místnostech jsou plovoucí laminátové, v koupelnách jsou pak keramické dlažby a obklady.
Opotřebení konstrukcí je úměrné stáří domu.
Vytápění domu je teplovodní s otopnými tělesy a kotlem na LTO. Stejně tak ohřev teplé vody v zásobníku TUV. Vytápění LTO je pohodlné, hospodárné a výhodou je, že nemusíte mít uzavřenu smlouvu s měsíčními platbami s žádným dodavatelem. V obývacích místnostech jsou navíc umístěny krby, kterými lze také vytápět. Splaškové odpadní vody jsou vedeny přes domovní ČOV do potoka. V neposlední řadě je nutno se také zmínit o bohatém zázemí a vybavení k domu, které sestává z dvojgaráže/dílny (cca25m2), zahradního domku (cca40m2), menšího skleníku, venkovního posezení pod pergolou a letní kuchyní s grilem, která znásobí požitek z času stráveného odpočinkem na zahradě. Nakonec zde naleznete i bazén se zastřešením, který oceníte během horkých letních měsíců.
V docházkové vzdálenosti 5 min. se nachází komerční zóna s bohatým výběrem obchodů, včetně koupelnového studia, nábytku a dokonce stavebnin. V neposlední řadě je v blízkosti také základní i mateřská škola či přírodní koupaliště.
Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se nám ozvat a my Vás zde rádi provedeme.

Pozemky 1978m2
Zastavěná plocha - přibližně 284m2
Užitná plocha - přibližně 414m2
Vodovod – veřejný vodovodní řad
Kanalizace – domovní ČOV
Elektřina – veřejná síť
Vytápění – LTO / krb
Ohřev vody - LTO

Parametry

Dispozice
Ostatní
Stav
Dobrý
Plocha
414 m²
Plocha pozemku
1.978 m²
Cena
15.900.000 Kč
Typ budovy
Cihla
Vybavenost
Částečně
Balkón
Ano
Terasa
Ano
Sklep
Ne
Lodžie
Ne
Parkování
Ano
Garáž
Ano
PENB
G

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy:
798 m (10 min)
Sídliště Nad Lužnicí, E55
Pošta:
1,356 m (16 min)
Sezimovo Ústí 1
Obchod:
701 m (8 min)
Albert Hypermarket
Banka:
1,465 m (18 min)
Komerční banka
Restaurace:
1,110 m (13 min)
U Soudku
Lékárna:
1,403 m (17 min)
Lékárna Světlogorská
Škola:
1,147 m (14 min)
Základní škola Helsinská
Mateřská škola:
803 m (10 min)
Sportoviště:
562 m (7 min)
Hřiště:
1,015 m (12 min)

Vzdálenost k

Reklama