Číslo inzerátu: 683132

Pronájem bytu 2+1 bez realitky

Václavská, Staré Brno, Jihomoravský kraj

Zobrazit na mapě

14.900 Kč + 5.210 Kč

Na inzerát již není možné reagovat
Plocha
Plocha
48 m²
Dispozice
Dispozice
2+1
Podlaží
Podlaží
2
MHD 1 minuta pěšky
Vybaveno
Parkování

Akční cena při podpisu smlouvy do 1.12.2021.Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku R1.201 o celkové výměře 47,33 m2, která je k dispozici od 1.9.2021. K dispozici je ve stejném komplexu několik jednotek ve velikosti 1+kk, 2+kk a 2+1 pro 2- 4 osoby k dispozici od dřívějšího data.

Jedná se o pronájem kompletně nově vybavené bytové jednotky o dispozici 2+1. Předností této bytové jednotky je prostorná kuchyně, která je plně zařízena včetně lednice, sklokeramické desky, trouby, digestoře a dřezu. Výhodou je i myčka nádobí, která je také součástí vybavení kuchyňské linky. V jednotce se nachází dva průchozí pokoje s celkovým počtem čtyř pohodlných postelí. Dále je byt vybaven čtyřmi pracovními stoly se židlemi a dostatečným prostorem na ukládání oblečení. K dispozici je také koupelna se sprchovým koutem a záchodem. V ceně pronájmu je internetové připojení. Nabízíme možnost parkování za poplatek 1 000 Kč/rok.

Jednotky se nachází v lukrativní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází jeden z největších dopravních uzlů v Brně – Mendlovo náměstí, které Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.

Za bytovou jednotku je účtován jednorázový administrativní poplatek 9 900 Kč.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

Description

Special price when signing the contract until 1.12.2021. We offer for rent apartment unit R1.201 with a total area of ​​47.33 m2, which is available from September 1, 2021.
There are several units in the same complex in the size of 1 + kk, 2 + kk and 2 + 1 for 2-4 people available from an earlier date.

This is a rental of a completely newly equipped apartment with a layout of 2 +1. The advantage of this apartment is a spacious kitchen, which is fully equipped including a refrigerator, ceramic hob, oven, hood and sink. Another advantage is also a dishwasher, which is part of the kitchen equipment. The unit has two interconnecting bedrooms with a total of four comfortable beds. The apartment is also equipped with four desks with chairs and enough space to store clothes. There is also a bathroom with a shower and a toilet. The rental price includes internet connection. We offer parking for a fee of CZK 1,000 / year.

The units are located in a lucrative area near the center of Brno. The center of Brno itself is within walking distance. In the immediate vicinity is one of the largest transport hubs in Brno - Mendlovo Square, which will ensure a seamless connection to Brno University. In the vicinity there are several shops, restaurants, bars, gyms and other services that will make living in this place more pleasant.

We will be happy to inform you about the current availability and conditions.

A one-time administrative fee of CZK 9,900 is charged for the apartment unit.

We will be happy to show yout this apartment in person.

Parametry

Dispozice
2+1
Stav
Velmi dobrý
Plocha
48 m²
Cena
14.900 Kč
Poplatky
5.210 Kč
Vratná kauce
19.000 Kč
Typ vlastnictví
Ostatní
Typ budovy
Cihla
Vybavenost
Vybavený
Podlaží
2
Balkón
Ne
Terasa
Ne
Sklep
Ne
Lodžie
Ne
Parkování
Ano
Výtah
Ne
Garáž
Ne
K dispozici od
07. 09. 2021
PENB
G
Energie
Přepis energií online, snadno a rychle
Internet
Zjistěte rychlost O2 internetu u vás doma. Advertisement

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy:
128 m (2 min)
Václavská
Pošta:
221 m (3 min)
Brno 3
Obchod:
57 m (1 min)
Večerka
Banka:
124 m (1 min)
Česká spořitelna
Restaurace:
69 m (1 min)
U Putny
Lékárna:
140 m (2 min)
U Lva
Škola:
255 m (3 min)
MŠ Mendlovo nám.
Mateřská škola:
756 m (9 min)
Mateřská škola
Sportoviště:
106 m (1 min)
Big One Fitness
Hřiště:
379 m (5 min)

Vzdálenost k