Inzerát již není v nabídce

Podívejte se na podobné inzeráty, které jsou aktuálně v nabídce.

Prodej domu bez realitky

Pod Kalichem, Sušice nad Otavou, Plzeňský kraj

Zobrazit na mapě

35.000.000 Kč

Na inzerát již není možné reagovat
Plocha
Plocha
717 m²
Plocha pozemku
Plocha pozemku
8.839 m²
Dispozice
Dispozice
Ostatní
Škola 8 minut pěšky
Částečně vybaveno
Parkování
Balkón
Sklep
Garáž

Jedná se o bytový několikapodlažní dům s přilehlými prostorami umožňující přístavbu patra, kanceláře, společenské prostory atd. (multifunkční objekt (2 bytové jednotky 4+1) plus 2 služební byty, plus kancelářské, skladovací a jiné prostory). Je zde také prostorná půda nabízející se k úpravě. Na pozemku se nachází dále velké skladovací prostory 358m2, dále budovy skleníků a prodejny.

Areál je dle územního plánu veden jako stavební. Sousedé jsou město Sušice, jeden soukromý vlastník a hřbitov - tedy ideální místo pro bydlení, nemáte-li v oblibě sousedy v klidném místě se skvělým výhledem a nadosah (pěšky do 10 minut ...) všeho potřebného.

V areálu je elektřina, městská voda, vlastní 2 studny a plyn. Areál je vhodný pro větší projekt, developerský záměr, pro jednotlivé bydlení.
Areál se nachází v klidné lokalitě kousek od hlavní silnice směr Kašperské Hory - Horažďovice a cca 450 m od centra Sušice.

V Sušici jsou: nemocnice, školy, autobus, vlak, krytý plavecký bazén a mnoho možností sportovního vyžití nejen v Sušici, ale i v blízkém národním parku Šumava. Osobní prohlídka po dohodě možná. Více informací na +420 608 171425.

Description

It is a multi-storey residential building with adjacent spaces allowing the extension of the floor, offices, social spaces, etc. (multifunctional building (2 residential units 4 + 1) plus 2 service apartments, plus office, storage and other premises). There is also a spacious attic to be prepared for landscaping. The plot also has a large storage space of 358 square meters, greenhouse buildings and shop.

According to the zoning plan, the complex is managed as a construction site. Neighbours are the town of Sušice, one private owner and a cemetery - an ideal place to live if you do not like neighbours in a quiet place with great views and within reach (within 10 minutes walk ...) of everything you need.

The complex has electricity, city water, own 2 wells and gas. The area is suitable for a larger project, development plan, for individual housing.
The complex is located in a quiet location near the main road towards Kašperské Hory - Horažďovice and about 450 m from the centre of Sušice.

In Sušice there are: hospitals, schools, buses, trains, an indoor swimming pool and many opportunities for sports not only in Sušice but also in the nearby Šumava National Park. Personal inspection by arrangement possible. More information at +420 608 171425.

Parametry

Dispozice
Ostatní
Stav
Velmi dobrý
Plocha
717 m²
Plocha pozemku
8.839 m²
Cena
35.000.000 Kč
Typ budovy
Cihla
Vybavenost
Částečně
Balkón
Ano
Terasa
Ne
Sklep
Ano
Lodžie
Ne
Parkování
Ano
Garáž
Ano
PENB
G
Energie
Přepis energií online, snadno a rychle
Internet
Zjistěte rychlost O2 internetu u vás doma. Advertisement

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy:
593 m (7 min)
Sušice, nábřeží, 6
Pošta:
908 m (11 min)
Sušice 1
Obchod:
719 m (9 min)
COOP Tuty
Banka:
721 m (9 min)
Komerční banka
Restaurace:
441 m (5 min)
Pivovar u Švelchů
Lékárna:
741 m (9 min)
ASTER PHARMA
Škola:
699 m (8 min)
ZŠ T.G.Masaryka
Mateřská škola:
10.2 km (12 min)
MŠ Hartmanice
Hřiště:
708 m (8 min)

Vzdálenost k