Číslo inzerátu: 694661

Inzerát již není v nabídce

Podívejte se na podobné inzeráty, které jsou aktuálně v nabídce.

Prodej domu 4+1 bez realitky

Lestkov, Plzeňský kraj

Zobrazit na mapě

3.800.000 Kč

Na inzerát již není možné reagovat
Plocha
Plocha
130 m²
Plocha pozemku
Plocha pozemku
750 m²
Dispozice
Dispozice
4+1
MHD 4 minuty pěšky
Částečně vybaveno
Parkování
Sklep

Nabízím k prodeji patrový částečně podsklepený dům po nedávné rekonstrukci vnitřních prostor (nové rozvody vody, elektřiny, topení, zánovní automatický kotel na uhlí, rok staré kvalitní tepelné čerpadlo, platová okna).
V přízemí se nachází vstupní veranda, pracovna (8 m2), koupelna se záchodem, kuchyně s jídelním koutem (22 m2), obývací pokoj (27 m2), v patře se nachází dva dětské pokoje (45 m2 a 20 m2) a malá ložnička (8 m2). Ve sklepě se nachází kotelna s prostorem na uhlí a automatickým kotlem.
Na zahradě stojí starší hospodářská budova, pergola a skleník. Pod přístavbou domu (veranda a pracovna) naleznete malý sklípek. Dále jsou na zahradě okrasné a ovocné stromy a keře.
Dům se nachází v příjemné vesnici s krásným, čistým a klidným okolím, 10 km od Plané a i od Konstantinových Lázní. V obci je obchod i hospůdka. Letos byla rekonstruována průjezdová komunikace a na jaře 2022 bude kolem domu dokončen nový chodník.
Dům je ihned obyvatelný a k nastěhování.

Description

I am offering for sale a two-storey partly basement house after the recent reconstruction of the interior (new water distribution, electricity, heating, a new automatic coal boiler, a year-old quality heat pump, pay windows).
The ground floor has an entrance porch, study (8 m2), bathroom with toilet, kitchen with dining area (22 m2), living room (27 m2), upstairs there are two children's rooms (45 m2 and 20 m2) and a small bedroom (8 m2). In the basement there is a boiler room with space for coal and an automatic boiler.
In the garden there is an older farm building, a pergola and a greenhouse. Under the outbuilding of the house (porch and study) you will find a small cellar. There are also ornamental and fruit trees and shrubs in the garden.
The house is located in a pleasant village with beautiful, clean and quiet surroundings, 10 km from Planá and from Konstantinovy ​​Lázně. There is a shop and a pub in the village. This year, the transit road was reconstructed and in the spring of 2022 a new sidewalk around the house will be completed.
The house is immediately habitable and ready to move.

Parametry

Dispozice
4+1
Stav
Dobrý
Plocha
130 m²
Plocha pozemku
750 m²
Cena
3.800.000 Kč
Typ budovy
Cihla
Vybavenost
Částečně
Balkón
Ne
Terasa
Ne
Sklep
Ano
Lodžie
Ne
Parkování
Ano
Garáž
Ne
Stáří
více než 50 let
Provedení
standardní: běžné materiály a technologie
Typ vytápění
jiné
Rekonstrukce
interiér
Voda
veřejná síť
Odpad
veřejná kanalizace
PENB
G
Energie
Přepis energií online, snadno a rychle
Internet
Zjistěte rychlost O2 internetu u vás doma. Advertisement

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy:
365 m (4 min)
Lestkov
Pošta:
258 m (3 min)
Lestkov
Obchod:
370 m (4 min)
Restaurace:
8.8 km (10 min)
Café Kryštof Harant
Lékárna:
8.9 km (9 min)
U Zlaté koruny
Škola:
10.8 km (12 min)
Sportoviště:
9.4 km (13 min)
Hřiště:
270 m (3 min)

Vzdálenost k