Číslo inzerátu: 696677

Prodej bytu 3+1 bez realitky

Nedvězská, Praha - Strašnice

Zobrazit na mapě

5.690.000 Kč

Na inzerát již není možné reagovat
Plocha
Plocha
70 m²
Dispozice
Dispozice
3+1
Podlaží
Podlaží
1
MHD 3 minuty pěšky
Částečně vybaveno

Přímý vlastník nabízí prodej bytu 3+1 s výměrou 70 m² v klidné oblasti v zeleni v ulici Nedvězská, Praha 10 - Strašnice. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží v domě o 4 nadzemních podlažích (Třída D - Méně úsporná č. 78/2013 Sb. podle vyhlášky). Bytový dům je nově po rekonstrukci obvodového pláště zateplovacím systémem, po výměně oken za plastová, a po rekonstrukci vnitřních rozvodů vody, TUV a kanalizace. Samotný byt je udržovaný a ve stavu před rekonstrukcí. Jedná se o krajní byt s orientací na jih (obývací pokoj), západ (kuchyň) sever (obě ložnice). K bytu náleží komora na stejném podlaží. Na stejném podlaží se rovněž nachází společná kočárkárna. Byt má dálkové topení a ohřev TUV a přívod zemního plynu ke sporáku v kuchyni.
Z jižního vchodu do domu je přímý výstup do rozlehlého parku, před domem na severní straně je parkoviště pro rezidenty, okolí domu je se vzrostlou zelení. V blízkém okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, mateřská školka, Poliklinika Skalka, základní škola, obchodní centrum, velmi dobrá dopravní dostupnost - bus a metro Skalka.

Description

The owner offers for sale a 3 + 1 apartment with an area of ​​70 m2 in a quiet part of Prague in Nedvězská Street, Prague 10 - Strašnice. The apartment is located on the 1st floor in a house with 4 floors (Class D - Less economical No. 78/2013 Coll.) The apartment building is newly after the reconstruction of the perimeter cladding with an insulation system, after the replacement of windows with plastic ones, and after the reconstruction of internal water distribution and sewerage. The apartment itself is maintained and in condition before reconstruction. The windows of living room are facing south, kitchen window to the west and both bedrooms to the north. The apartment has a storage chamber on the same floor. There is also a shared baby-carriage and bicycle room on the same floor. The apartment has district heating and hot water and natural gas supply to the stove in the kitchen.
From the southern entrance to the house is a direct exit to a large park, in front of the house on the north side is a parking lot for residents, the area around the house is green. In the vicinity there are all civic amenities, kindergarten, Polyclinic Skalka, primary school, shopping center and very good transport accessibility - bus and metro Skalka 7 minutes walk.

Parametry

Dispozice
3+1
Stav
Dobrý
Plocha
70 m²
Cena
5.690.000 Kč
Typ vlastnictví
Osobní
Typ budovy
Panel
Vybavenost
Částečně
Podlaží
1
Balkón
Ne
Terasa
Ne
Sklep
Ne
Lodžie
Ne
Parkování
Ne
Výtah
Ne
Garáž
Ne
K dispozici od
15. 01. 2022
PENB
D
Energie
Přepis energií online, snadno a rychle
Investiční rádce
Tento byt pronajmete přibližně za 15.494 Kč
Internet
Zjistěte rychlost O2 internetu u vás doma. Advertisement

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy:
313 m (4 min)
Dubečská
Pošta:
1,472 m (18 min)
Praha 106
Obchod:
262 m (3 min)
Potraviny
Banka:
1,147 m (14 min)
ČSOB
Restaurace:
333 m (4 min)
Pizza U Hasičů
Lékárna:
467 m (6 min)
Lékárna Krupská 28
Škola:
141 m (2 min)
MŠ Nedvězská
Mateřská škola:
133 m (2 min)
MŠ Nedvězská
Sportoviště:
1,171 m (14 min)
Hřiště:
99 m (1 min)

Vzdálenost k