Číslo inzerátu: 699994

Inzerát již není v nabídce

Podívejte se na podobné inzeráty, které jsou aktuálně v nabídce.

Pronájem bytu 1+kk bez realitky

Hybešova, Staré Brno, Jihomoravský kraj

Zobrazit na mapě

9.500 Kč + 3.210 Kč

Na inzerát již není možné reagovat
Plocha
Plocha
18 m²
Dispozice
Dispozice
1+kk
Podlaží
Podlaží
1
MHD 3 minuty pěšky
Vybaveno

Akční cena při podpisu smlouvy do 28.2.2022. Nabízíme k pronájmu jednotku o dispozici 1+kk o celkové výměře 18,60 m2, která je k nastěhování ihned. K dispozici je ve stejném komplexu několik jednotek ve velikosti 1+kk, 2+kk a 2+1 pro 2- 4 osoby.

Jedná se o pronájem kompletně vybavené jednotky H2.201 o dispozici 1+kk ve zrekonstruovaném domě. Součástí vybavení kuchyně je plně zařízený kuchyňský kout, včetně lednice, sklokeramické desky, mikrovlnné trouby, varné konvice, digestoře a dřezu. Jednotka je vybavena pohodlnou postelí, prostornou skříní a jídelním stolem se dvěma židlemi. Koupelna je také plně vybavená, a to sprchovým koutem, záchodem a umyvadlem se zrcadlem. V domě je k dispozici společná prádelna, kde se nachází pračka a sušička. Ke každé bytové jednotce nabízíme možnost sjednání parkovací karty s 50% slevou.

Jednotky se nachází v lukrativní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází jeden z největších dopravních uzlů v Brně – Mendlovo náměstí, které Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat. Nejsme realitní kancelář, nebereme provizi.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

Description

Special price when signing the contract until 28.2.2022. We offer for rent a unit with a layout of 1 + kk with a total area of ​​18.60 m2, which can be moved in immidiately. There are several units in the same complex in the size of 1 + kk, 2 + kk and 2 + 1 for 2-4 people.

This is a rental of a fully equipped unit H2.201 with a layout of 1 + kk in a renovated house. The kitchen is equipped with a fully equipped kitchenette, including a fridge, ceramic hob, microwave, kettle, extractor hood and sink. The unit is equipped with a comfortable bed, a spacious wardrobe and a dining table with two chairs. The bathroom is also fully equipped with a shower, toilet and washbasin with mirror. There is a shared laundry room in the house, where there is a washer and dryer. We offer the option of arranging a parking card with a 50% discount for each apartment unit.

The units are located in a lucrative area near the center of Brno. The center of Brno is within walking distance. In the immediate vicinity is one of the largest transport hubs in Brno - Mendlovo Square, which will ensure a seamless connection to Brno University. In the vicinity there are several shops, restaurants, bars, gyms and other services that will make living in this place more pleasant.

We will be happy to inform you about the current availability and conditions. We are not a real estate agency, we do not take a commission.

We will be happy to show you this apartment in person.

Parametry

Dispozice
1+kk
Stav
Velmi dobrý
Plocha
18 m²
Cena
9.500 Kč
Poplatky
3.210 Kč
Vratná kauce
19.000 Kč
Typ vlastnictví
Osobní
Typ budovy
Cihla
Vybavenost
Vybavený
Podlaží
1
Balkón
Ne
Terasa
Ne
Sklep
Ne
Lodžie
Ne
Parkování
Ne
Výtah
Ne
Garáž
Ne
K dispozici od
01. 02. 2022
PENB
G
Energie
Přepis energií online, snadno a rychle
Internet
Zjistěte rychlost O2 internetu u vás doma. Advertisement

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy:
250 m (3 min)
Václavská
Pošta:
571 m (7 min)
Brno 3
Obchod:
197 m (2 min)
Banka:
463 m (6 min)
Česká spořitelna
Restaurace:
92 m (1 min)
Victoria
Lékárna:
325 m (4 min)
Škola:
388 m (5 min)
MŠ Mendlovo nám.
Mateřská škola:
785 m (9 min)
Mateřská škola Zdislava
Sportoviště:
99 m (1 min)
Laser Game Brno
Hřiště:
332 m (4 min)

Vzdálenost k