Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Žďárky, Královéhradecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Žďárky, Královéhradecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Žďárky, Královéhradecký kraj

Pronájem chaty, chalupy • 3 ložnice bez realitkyŽďárky, Královéhradecký kraj

Žďárky, Královéhradecký krajŠkola do minuty pěšky

chalupa za týden: celoročně 10.000 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Žďárky v oblasti Východní Čechy: 3 ložnice, max. 8 osob.chalupa za týden: celoročně 10.000kč. Chalupa č. p. 52 se nachází ve východních Čechách, na okraji vesničky Žďárky, asi 10 km severně od města Náchod a jen 2 km od státních hranic s Polskem. Dům stojí v blízkosti lesa, uprostřed nádherné přírody chráněné krajinné oblasti „Broumovsko“ se známými skalními stěnami a útvary. Celá oblast nabízí řadu výletních cílů a zejména jedinečnou krajinu s mnoha lesy a skálami, které jsou hojně využívány k horolezectví. Okolí je též ideální pro pěší turistiku i cykloturistiku. V okruhu od 10 do 30 km můžete navštívit nejméně 4 zámky (Náchod, Ratibořice, Nové Město nad Metují a Opočno), klášter Police nad Metují 6 km, zoologická zahrada – safari ve Dvoře Králové nad Labem 47 km. Zajímavý zážitek nabízí rybáři na několika místech v Polsku (Kudowa Zdrój) - můžete si zde sami ulovit rybu (Pstruha), kterou Vám hned připraví k jídlu.

Vzdálenosti: Základní potraviny a restaurace v obci (Žďárky) 250 m, další restaurace, supermarkety a kompletní občanská vybavenost (Hronov) 3 km. Aquapark – lázně s minerálními prameny v Polsku (Kudowa Zdroj) 8 km. Koupaliště (Police) 7 km. Venkovní a krytý bazén a sauna (Náchod) 10 km. Tenisový kurt v obci 300 m. Koupání a provozování vodních sportů a možnost rybaření (s povolenkou) na velké vodní nádrži Rozkoš 19 km. Les 100 m.

Parametry nemovitosti

NázevPronájem chalupy
Ložnice3 ložnice
MěstoŽďárky
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacitamax. 8 osob
Dětská postýlkaano
Krbne
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete

MHDVysoká Srbská, U hřbitova
🚘 3 133 m (7 min)
PoštaŽďárky
🚶 552 m (7 min)
ObchodPotraviny - večerka
🚘 3 870 m (7 min)
BankaKomerční banka
🚘 4 730 m (7 min)
Restaurace
🚘 2 779 m (8 min)
Lékárna
🚘 5 922 m (9 min)
ŠkolaMateria skola
🚶 69 m (1 min)
Mateřská škola
🚘 5 003 m (8 min)
Sportoviště
🚘 4 954 m (8 min)
Hřiště
🚘 3 827 m (7 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.