Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Česká Ves, Olomoucký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Česká Ves, Olomoucký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Česká Ves, Olomoucký kraj

Pronájem chaty, chalupy • 4 ložnice bez realitkyČeská Ves, Olomoucký kraj

Česká Ves, Olomoucký kraj

chata za noc: celoročně 4.400 Kč

Více informací


Pronájem Chaty Česká Ves v oblasti Jeseníky: 4 ložnice, celkem pro 1 až 16 osob.chata za noc: celoročně 4.400kč. Zcela nová horská chata (provoz zahájen 10.6.2016) pro 8 - 16 osob splňující všechny parametry samostatného horského apartmánu má 4 neprůchozí dvoulůžkové pokoje, každý má svou koupelnu a možnost přistýlky, společné jsou jídelna s kuchyní, krbovna, terasa. Na zahradě je k dispozici osvěžující bazén se solárním ohřevem. Chata má nezávislé a oddělitelné přízemí a podkroví Podlahové topení.

Novostavba rekreační chaty v jedné z nejhezčích částí Jeseníků, optimální svým uspořádáním i umístěním pro aktivní či sportovně zaměřenou dovolenou v přírodě, v bezprostředním okolí rozsáhlé a doposud málo frekventované jehličnaté a smíšené lesy, s mnoha cyklostezkami, 3km pěší procházka do lázní Jeseník, v docházkové vzdálenosti od krytého bazénu Česká Ves, ranče Orel, dobrá dostupnost sjezdovek Ramzová, Červenohorské sedlo, Petříkov, běžecké trasy, hezké výlety na sněžnicích přímo od chaty..., v sousedství známý areál se stezkami pro horská kola Černá Voda, výlety do Polska, 4km od města Jeseník, rozhledna Zlatý Chlum, Rejvíz, letní koupání v pískovně, romantických zatopených starých lomech či bystřině i i solárně vyhřívaném bazénu se solární sprchou přímo u chaty, v docházkové vzdálenosti bus, vlak, výborná dostupnost autem až k chatě. Blízkost Priessnitzových lázní potvrzuje velmi svěží a příjemné okolí chaty bohaté na horské prameny, bystřiny a lesní stezky optimální pro vycházky do přírody, turistiku, houbaření, poznávací výlety i koupání či slunění. Možnost nákupů a stravování v České Vsi 1,5 km, možnost zapůjčení plynového grilu Campingas RBS pro zahradní párty za 500 Kč/den. Pes není překážkou. Možnost využítí rychlého internetu (wifi), televize, rádio, společenské hry jako šachy, karty, domino.. Více informací na www. tophill. cz.

Parametry nemovitosti

NázevChata pod Sokolím Hřbetem 2
Ložnice4 ložnice
MěstoČeská Ves
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacita1 až 16 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénano
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete

MHDČeská Ves, krytý bazén-Řetězárna
🚘 1 034 m (3 min)
PoštaČeská Ves
🚘 1 677 m (4 min)
ObchodHruška
🚘 1 528 m (3 min)
BankaKomerční banka
🚘 5 129 m (9 min)
RestauraceHotel ZLATÝ CHLUM
🚘 1 247 m (3 min)
Lékárna
🚘 3 268 m (6 min)
Škola
🚘 2 129 m (5 min)
Mateřská škola
🚘 1 569 m (4 min)
SportovištěLanový park
🚘 2 087 m (5 min)
Hřiště
🚘 1 553 m (4 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.