Pronájem bytu 3+1 • 70 m² bez realitkyVětrná, Uherské Hradiště - Mařatice, Zlínský kraj
Nový
Větrná, Uherské Hradiště - Mařatice, Zlínský krajMHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Balkón 6 m² • Sklep 15 m²Měsíční nájemné13 000 Kč
+ Poplatky za služby5 000 Kč
+ Vratná kauce26 000 Kč
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 13 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Pronajmu od 1.7.2026 částečně zařízený byt 3+1 v Mařaticích, sídliště Východ. Dispozice: kuchyně 10 m2, obývací pokoj 24 m2, ložnice 13 m2, dětský pokoj 11 m2, balkon 5 m2. Orientace ložnice a dětského pokoje do klidného vnitrobloku, kuchyně a obývací pokoj do klidné ulice s výhledem na město. K bytu náleží sklep 15 m2. Parkování před domem. Dům po rekonstrukci, zateplení, plastová okna. Bez výtahu.
Parametry nemovitosti
| Stáří | 30 - 50 let |
|---|---|
| Stav | Velmi dobrý |
| Dispozice | 3+1 |
| Podlaží | 3. podlaží z 4 |
| Vlastnictví | Družstevní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 185,71 Kč / m2 |
| Dostupné od | 1. 7. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Panel |
| Vybaveno | Částečně |
| Číslo inzerátu | 716471 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Užitná plocha | 70 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| Balkón 6 m² | |
| MHD 3 minuty pěšky |
| Sklep 15 m² | |
| Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
MHDUherské Hradiště, Mařatice, ZŠ Větrná
🚶 212 m (3 min)
PoštaUherské Hradiště 5
🚶 734 m (9 min)
ObchodHruška
🚶 283 m (3 min)
BankaČeská spořitelna
🚘 2 119 m (5 min)
RestauraceRestaurace Na Kurtech
🚶 722 m (9 min)
LékárnaTilia Apotheka
🚶 208 m (2 min)
ŠkolaZákladní škola a mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063
🚶 458 m (5 min)
Mateřská školaMateřská škola
🚶 286 m (3 min)
Sportoviště1. FC Slovácko, a.s.
🚘 2 543 m (6 min)
Hřiště
🚶 69 m (1 min)
Vzdálenost k:
Měsíční nájemné13 000 Kč
+ Poplatky za služby5 000 Kč
+ Vratná kauce26 000 Kč
Máte o nabídku zájem?