Inzerát již není v nabídce

Prodej bytu 2+1 • 52 m² bez realitky

Rybářská, Staré Brno, Jihomoravský krajMHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování • Balkón • Sklep

Cena6 200 000 Kč

Tato nemovitost již od 27 403 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou 5,84 %.


Nabízíme k přímému prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví o rozloze 52 m2 v 5. patře cihlového bytového domu na ulici Rybářská- Brno střed, v atraktivní lokalitě 2 min vedle Brněnského výstaviště, s docházkovou vzdáleností do centra Brna (7 minut pěšky od Mendlova náměstí- Supermarket Albert) a k novému koupališti Riviéra (15 min pěšky). Byt má 2 neprůchozí pokoje o výměře 22 m2, 13 m2, kuchyň o výměře 9 m2 , chodbu 4 m2 a jádro s koupenou a odděleným WC. Součástí bytu je menší balkon (1,5 m2) a sklepní koje (1,2 m2). Byt má výhled do klidné ulice a na Červený vrch z obývacího pokoje, do vnitrobloku z ložnice a kuchyně. Má původní a zachovalé parketové podlahy (dubové vlysy). Původní kuchyňskou linku se spížkou a původním jádrem (WC a koupena) doporučujeme k rekonstrukci. Je vybaven nábytkem, který můžeme na přání vystěhovat. Limitovaný počet parkovacích míst je před domem a ve dvoře. V bytovém domě byla provedena rekonstrukce vedení plynu, elektřiny a vody, a dále výměny za plastová okna a instalován nový výtah. Topení je centrální , vaření na plyn. V bytě byl zaveden telefon, internet, kabelová televize.

Měsíční náklady za správu bytu 2.506 Kč + energie

We offer for direct sale a 2 + 1 apartment in personal ownership with an area of ​​52 m2 on the 5th floor of a brick apartment building on Rybářská-Brno střed street, in an attractive location 2 minutes next to the Brno Fair, within walking distance to the center of Brno (7 minutes walk from Mendlov square- Supermarket Albert). The apartment has 2 separate rooms with an area of ​​22 m2, 13 m2, kitchen with an area of ​​9 m2, hallway 4 m2. The apartment has a small balcony (1.5 m2) and a cellar (1.2 m2). The apartment has a view of a quiet street and "Red Hill / Červený vrch" from the living room, the courtyard from the bedroom and kitchen. It has original and well-preserved parquet floors (oak friezes). We recommend the original kitchen with pantry and the original core (toilet and bathroom) for reconstruction. It is equipped with furniture that we can move out on request. A limited number of parking spaces are in front of the house and in the yard. The apartment building was replaced with plastic windows and a new elevator was installed. Heating is central, gas cooking. The apartment has an option for telephone, internet, cable TV.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu718568
Dispozice2+1
Dostupné od1. 8. 2022
Podlaží5
Typ budovyCihla
Stáří30 - 50 let
Plocha52
VybavenoVybaveno
StavDobrý
VlastnictvíOsobní
PENBG
VytápěníVzdálené

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
Parkování
MHD 2 minuty pěšky
Sklep
Výtah

Bezrealitky Hypotéka

let

Tato nemovitost již od 27 403 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou 5,84 %.

V okolí nemovitosti najdete

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google