Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Pronájem bytu 2+1 • 55 m² bez realitky

Příbram - Březové Hory, Středočeský krajMHD 2 minuty pěšky • Výtah • Balkón • Sklep

Měsíční nájemné15 250 Kč

Základní nájemné9 000 Kč
Poplatky za energie6 250 Kč
Vratná kauce9 000 Kč

Nedosáhnete na hypotéku?

Byt pro vás koupíme hned, stačí si do 5 let našetřit na hypotéku


K pronájmu nabízíme světlý a prostorný byt 2+1 v původním stavu o výměře 55 m2 (včetně sklepů 68m2) orientovaný na jih a západ. Byt disponuje dvěma samostatnými pokoji, kuchyní se spíží a předsíní. Nachází ve 2. nadzemním podlaží (z 5) klidného bytového domu s dlouhodobými rezidenty, v domě je výtah. Okna jsou po rekonstrukci plastová. Každý z pokojů má vlastní balkón. Jeden je orientován na jih a druhý na západ. V bytě je k dispozici internet od PBnet. Dům se nachází na náměstí 17. listopadu v Příbrami, minutu od autobusové zastávky Příbram, sídl. II. poliklinika, odkud jede přímý autobus do Prahy - Smíchovské nádraží. V okolí najdeme veškerou občanskou vybavenost, školu včetně klidových částí v přilehlých parcích. Nájemné je 9000Kč, všechny další služby 6250 Kč. Volné ihned. Zájemci prosím zasílejte telefonní kontakt nebo volejte. Děkuji.

For rent a bright and spacious apartment 2 + 1 in a good condition with an area of ​​55 m2 (including cellars 68 m2) oriented to the south and west. The apartment has two separate rooms, kitchen with pantry and hallway. Located on the 2nd floor (of 5) of a quiet apartment building with long-term residents, the house has an elevator. The windows are plastic after reconstruction. Each of the rooms has its own balcony. One is oriented to the south and the other to the west. The apartment has internet PBnet. The house is located on the square of November 17 in Příbram, a minute from the bus stop Příbram, from where there is a direct bus to Prague - Smíchovské nádraží. In the vicinity we find all civic amenities, school, including rest areas in adjacent parks. The rent is 9000 CZK, all other services 6250 Kč. Available immediately. If you are interested, please send a telephone contact or call. Thank you.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu721207
Dispozice2+1
Dostupné od1. 7. 2022
Podlaží3
Typ budovyCihla
Plocha55
VybavenoNevybaveno
StavDobrý
VlastnictvíOsobní
PENBG

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
Výtah
Sklep
MHD 2 minuty pěšky

V okolí nemovitosti najdete

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google