Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Prodej bytu 3+kk • 60 m² bez realitky

Stachy, Jihočeský krajMHD 5 minut pěšky • Parkování • Balkón

Cena8 490 000 Kč

Tato nemovitost již od 37 524 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou 5,84 %.

Nedosáhnete na hypotéku?

Byt pro vás koupíme hned, stačí si do 5 let našetřit na hypotéku


Nabízíme Vám byt 3+kk o velikosti 60 m² a terasách o celkové výměře 6 m² v 2NP novém projektu Apartmány Zadov na Šumavě.

NYNÍ AKCE - Kuchyň v hodnotě 250 000 Kč zdarma!

Projekt dokončen, ihned k nastěhování.

Apartmány Zadov se snaží o to, aby svým obyvatelům poskytly co nejvíce z kvalit, které lokalita nabízí. Jejich architektonické řešení navazuje na tradiční lokální motivy tvarové i materiálové. Jsou inspirovány světem starých pil, mlýnů a seníků. Přitom ale nabízejí soudobý standard bydlení a vybavení. Průběžné lodžie otevřené k majestátnímu výhledu jsou přístupné prakticky ze všech bytů. Dřevěné lamely zajišťují soukromí a spolu s prostorově tvarovanou střechou napomáhají zapojení domu do okolí i v pohledech z dálky.

Byty v přízemí mají přístup na vlastní terasy a předzahrádky přímo na terénu. Na západní straně pozemku je navržené posezení pro společenské akce. V objektu je výtah, který svými rozměry umožňuje přepravu například jízdních kol či jiných objemných předmětů. Jsou zde bezbariérové byty vybavené i pro vozíčkáře. Pro každý být je k dispozici parkovací místo. Standardy jsou vyšší střední třídy.

Vyhlášený Zadov, obklopený nádhernou a čistou přírodou národního parku a s desítkami tisícimetrových vrcholů kolem, je ideální kombinací nejrůznějších možností, jak trávit volný čas v zimě i v létě v těsné blízkosti divoké přírody národního parku. Zadov nabízí celoroční širokou paletu služeb ke sportovnímu a rekreačnímu vyžití – sezona zde nikdy nekončí!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Více informací o tomto bytu a kompletní nabídku bytů ve výstavbě najdete na webu projektu Apartmány Zadov - www.zadovapartmany.cz. Prodej přímo od majitele.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu723021
Dispozice3+kk
Dostupné od20. 6. 2022
Podlaží2
PENBG
Plocha60
VybavenoNevybaveno
StavNovostavba
Typ budovyCihla

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
Parkování
Novostavba
MHD 1 minuta autem

Bezrealitky Hypotéka

let

Tato nemovitost již od 37 524 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou 5,84 %.

V okolí nemovitosti najdete

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google