Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Prodej
  • Byt
  • 3+1, 3+kk, 4+1, 4+kk

Zobrazit všechny nabídky

Prodej bytu 3+1 • 84 m² bez realitky

Šťáhlavy, Plzeňský krajMHD 6 minut pěšky • Vybaveno • Parkování • Balkón • Sklep

Cena4 090 000 Kč

Tato nemovitost již od 18 077 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou 5,84 %.

Nedosáhnete na hypotéku?

Byt pro vás koupíme hned, stačí si do 5 let našetřit na hypotéku


Bez realitky Vám nabízíme byt 3+1, 84 m2, ve Šťáhlavech. Byt je po takřka kompletní rekonstrukci. Je prodáván včetně veškerého vybavení - nábytku, elektroniky atd. v hodnotě cca 200 tisíc Kč. Je tak možné se ihned nastěhovat, případně obratem pronajmout. Výhodou je, že pozemky okolo domu (1500 m2) náleží nikoliv obci, jak je běžné, ale přímo k domu, a jsou součástí prodeje. Ty je možné využít k relaxaci, grilování, vybudovat soukromá parkovací místa, atd. Dále k bytu náleží 2 sklepy (6 m2), přímo v bytě je pak samostatný kumbál. Dům je vytápěn společnou plynovou kotelnou, kromě obecního vodovodu je pak k dispozici i vlastní studna. Měsíční provozní náklady pro čtyřčlennou rodinu: Teplo 800 Kč, elektřina (včetně ohřevu vody) 1300 Kč, voda 400 Kč.

We offer you a 3 + 1 apartment, 84 m2, in Šťáhlavy. The apartment is almost completely reconstructed. It is being sold including all equipment - furniture, electronics, etc. in the value of about 200 thousand CZK. It is thus possible to move in, or rent the apartment, immediately. An advantage is that the land around the house (1500 m2) belongs not to the municipality, as usual, but directly to the house, and is part of the sale. The land can be used for relaxation, "BBQs", for private parking spaces, etc. The apartment also has 2 cellars (6 m2), directly in the apartment is a separate storage room. The house is heated by a common gas boiler room. In addition to the municipal water supply, there is also its own well. Monthly operating costs for a family of four: Heat CZK 800, electricity (including water heating) CZK 1,300, water CZK 400.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu723264
Dispozice3+1
Dostupné od30. 8. 2022
Podlaží2
PENBF
Plocha84
VybavenoVybaveno
StavVelmi dobrý
Typ budovyCihla

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
Parkování
Sklep
MHD 2 minuty autem

Bezrealitky Hypotéka

let

Tato nemovitost již od 18 077 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou 5,84 %.

V okolí nemovitosti najdete

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google