Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Prodej rekreačního objektu • 50 m² bez realitky

Chrudim, Pardubický krajMHD 6 minut pěšky

Cena5 990 000 Kč

Tato nemovitost již od 26 474 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou 5,84 %.

Nedosáhnete na hypotéku?

Byt pro vás koupíme hned, stačí si do 5 let našetřit na hypotéku


Jako přímý, první majitel prodám plně zařízenou moderní novostavbu rekreačního objektu s terasou ve velmi žádané, krásné a současně klidné lokalitě plné zeleně a nedalekého zábavního a rekreačního vyžití - Chrudim Podhůra (parc.č. 1601/11). Vlastní, oplocený, svažitý pozemek se vzrostlými ovocnými stromy, jehličnany a ořechem má plochu 518 m2 (cca 10 x 50 m). Celková plocha objektu je 50 m2, zastavěná 56 m2 (z toho 18 m2 pergola), dále 8 m2 samostatný sklad. Objekt o dispozici 2+kk je postaven jako dvoupodlažní (v 1.NP obytná kuchyň, předsíň a koupelna, ve 2.NP otevřený prostor na spaní). Rekreační objekt, jenž je postaven v horní (vyšší) části pozemku, je určen rovněž k celoročnímu bydlení, protože má všechny parametry rodinného domu - postaven z železobetonové konstrukce/plynosilikátových tvárnic, střešní krytina betonové tašky KM Beta. Stropní konstrukce z dřevěných trámu dodává přírodní a současně elegantní atmosféru. Díky oknům s trojskly, vytápění a tepelné izolaci o tl.20 cm (fasádní izolace, podlahová i střešní) se budoucí majitel nemusí bát ani zimního období. Obytná místnost dokonale propojená posuvně sklopnými dveřmi s dřevěnou honosnou pergolou je orientována na západ a díky umístění objektu v horní části pozemku nabízí překrásné výhledy a současně romantické chvilky s možností odpočinku u skleničky vína při západu slunce. Proti přehřívání instalována elektrická okenní venkovní roleta.

Na pozemku obecní voda (podružný vodoměr), elektřina a odpad do nově vzniklé jímky (6 m3), pod pergolou chytře schované dešťové nádrže (2m3). Vlastní parkování na pozemku. Příjezd po obecní cestě. Možnost vstupu na pozemek ze spodní a současně z horní strany pozemku (100 m od parkoviště pod Bárou).

Rekreační objekt je navržen architektkou (kolaudace 7/2022) - v 1. NP dlažba, ve 2. NP kvalitní PVC, nová kuchyňská linka na míru vč. vestavné lednice, myčky, horkovzdušné trouby, mikrovlnné trouby, sklokeramické varné desky, digestoře, granit. dřezu, jídelní stůl se židlemi, rozkládací sedací soupravou a venkovním nábytkem, postelí v 2.NP, koupelna se sprchovým koutem a závěsným WC, schodiště z masivu, štukové omítky, elektroinstalace v mědi, rozvody odpadů, vody, posuvné dveře do pouzdra. V koupelně příprava na pračku. Elektrické vytápění v 1.NP podlahové, ve 2.NP infrapanely (20 hod zlevněný tarif). Každá místnost má dotykové termostaty, ohřev TUV elektrickým bojlerem. Všechny spotřebiče se záručním listem. Prodáváno včetně veškerého vybavení, které je již v ceně.

Nezatíženo zástavou, břemeny. V blízkosti rozhledna Bára a zážitkové lesy (chovný rybník, singltrek, lesní tělocvična, upravené lesní cesty), autobusová zastávka. Objekt připraven k okamžitému nastěhování, po dokončení v něm nikdo nebydlel. Možnost současné koupě a případného propojení i vedlejší, námi vlastněné nově zrekonstruované chaty (pozemek 536 m2, podlahová plocha 22 m2). Přímý majitel - neplatí se provize- právní servis zajišťěn.

Kontakt: Ing. Petr Jiráček, 724 737 290, info@amme.cz

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu724435
Dostupné od2. 7. 2022
Plocha50

Co tato nemovitost nabízí?

MHD 1 minuta autem

Bezrealitky Hypotéka

let

Tato nemovitost již od 26 474 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou 5,84 %.

V okolí nemovitosti najdete

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google