Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Prodej
  • Byt
  • 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk

Zobrazit všechny nabídky

Prodej bytu 2+1 • 46 m² bez realitky

Podjavorinské, Praha - ChodovMHD 1 minuta pěšky • Vybaveno • Výtah • Parkování
Cena6 615 000 Kč

Tato nemovitost již od 30 681 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 5,69 %.

Nevychází hypotéka?

Byt pro vás koupíme hned, na začátku stačí mít 3 % z ceny


Prodej vybaveného bytu v osobním vlastnictví po kompletní rekonstrukci na klidném a vyhledávaném místě Prahy 4 - Chodov, v Podjavorinské ulici. Tento prosluněný byt o dispozici 2+1 a velikosti 45 m² se nachází v 7. nadzemním patře 13. patrového zatepleného panelového domu. Byt prošel rekonstrukcí, při které proběhla výměna všech rozvodů (rozvody vody, odpadů a elektroinstalace), interiérových dveří a oken. Při rekonstrukci byly použity zařizovací předměty výběrových značek. Byt nabízí obývací pokoj s prostorem na jídelní stůl oddělený od kuchyně posuvnými dveřmi, neprůchozí ložnici, předsíň, koupelnu a samostatnou toaletu s umývátkem. Kuchyň s oknem disponuje s dostatkem úložného i pracovního prostoru včetně stolku s malým posezením, vestavěnými spotřebiči (sklokeramická varná deska, elektrická pečící troubu, mikrovlnka a digestoř, vestavěná lednice, mrazák a myčka na nádobí). Koupelna je vybavena moderní vanou BeHappy se sprchovou zástěnou a umyvadlem se skříňkou a šuplíky včetně pračky. Kompletní rekonstrukci doplňuje nová plovoucí podlaha s korkem pro tlumení kročejí v obytných místnostech, dlažba v koupelně a na toaletě a led osvětlení v celém bytě. K bytu náleží jedna komora na patře umožní snadnou úschovu kol a jedna je k dispozici v půdních prostorách (po 1.6m²). Byt je chráněn samostatným vstupem přes chodbu pro 5 bytů. Orientace bytu je na západ a kuchyňské okno na sever, což umožňuje snadné větrání i parných letních dnech. BONUS je výhled na Prahu a do širokého okolí – za dobré viditelnosti až do Krkonoš.

Dům má nové 2 výtahy, kolárnu a má zabezpečený vstup. Večerka je hned v přízemí a za domem vůči bytu je Jihoměstský pivovar s příjemným posezením na zahrádce. V blízkosti domu jsou autobusové zastávky, prodejny Tesco a Albert, Česká pošta, polikliniky i veterinární klinika. Zastávky metra Háje je 5 minut chůze a nabízí další bohatou občanskou vybavenost. Hned u domu je Centrální park a koupaliště Prahy 11 s cyklostezkami a další sportoviště jsou v blízkém okolí (dva bazény, tenisová hala, plážový volejbal, fotbalové hřiště). V blízkosti je také nákupní centrum Westfield. Parkování možné před domem bez modrých zón, případně v blízkých garážích.

Celý dům je zateplený, energeticky úsporný „C“ dle PENB. V domě je k dispozici 02, kabelový internet UPC (Vodafone) i Jihoměstská síť.

Sale of a furnished apartment in personal ownership after complete reconstruction in a quiet and sought-after location in Prague 4 - Chodov, in Podjavorinská street. This sunny 2+1 apartment with a size of 45 m² is located on the 7th floor of a 13th-floor insulated panel building. The apartment underwent renovation, during which all distribution systems (water distribution, waste and electrical installation), interior doors and windows were replaced. Furnishings of selected brands were used during the reconstruction. The apartment offers a living room with space for a dining table separated from the kitchen by a sliding door, a bedroom with no passage, an entrance hall, a bathroom and a separate toilet with a sink. The kitchen with a window has plenty of storage and work space, including a table with a small seating area, built-in appliances (glass ceramic hob, electric oven, microwave and hood, built-in fridge, freezer and dishwasher). The bathroom is equipped with a modern BeHappy bathtub with a shower screen and a sink with a cabinet and drawers, including a washing machine. The complete renovation is complemented by a new floating floor with cork to dampen footsteps in the living rooms, tiles in the bathroom and toilet, and LED lighting throughout the apartment. The apartment includes one storage room on the floor for easy storage of bicycles, and one is available in the attic (each 1.6m²). The apartment is protected by a separate entrance through the corridor for 5 apartments. The orientation of the apartment is to the west and the kitchen window to the north, which allows for easy ventilation even on hot summer days. BONUS is a view of Prague and the surrounding area - with good visibility up to the Krkonoše Mountains.

The house has 2 new elevators, a bike room and has a secure entrance. The convenience store is right on the ground floor and behind the house opposite the apartment is the Jihoměstský brewery with a pleasant sitting area in the garden. Near the house are bus stops, Tesco and Albert stores, the Czech Post Office, polyclinics and a veterinary clinic. The Háje metro stop is a 5-minute walk away and offers other rich civic amenities. Right next to the house is the Central Park and swimming pool of Prague 11 with cycle paths, and other sports facilities are nearby (two swimming pools, tennis hall, beach volleyball, soccer field). Westfield shopping center is also nearby. Parking possible in front of the house without blue zones, or in nearby garages.

The whole house is insulated, energy-saving "C" according to PENB. 02, UPC cable internet (Vodafone) and Jihoměstská network are available in the house.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu727392
Dispozice2+1
Dostupné od26. 7. 2022
Podlaží7
PENBC
RekonstrukceKompletní
Plocha46
VybavenoVybaveno
StavVelmi dobrý
Typ budovyPanel
VytápěníÚstřední

Nekupujte zajíce v pytli…

Nákup nemovitosti je velký krok. Prověřte si ji online ještě před podpisem smlouvy.

Co tato nemovitost nabízí?

Sklep
Parkování
MHD 1 minuta pěšky
Lodžie
Výtah

Bydlete v novém již za 3 měsíce!

Nechte si zrekonstruovat byt v jednom ze stylů rychle, jednoduše a s garantovanou fixní cenou.

Úrokové míry vám odložily nákup domova na neurčito?


Ownest

Program Ownest

  • Na začátku potřebujete mít naspořeny pouze 3 % hodnoty bytu
  • Garantujeme fixní odkupní cenu pro následujících 5 let
  • Zatímco čekáte na lepší podmínky hypoték, šetříte si na akontaci 10 – 20 % z hodnoty bytu

V okolí nemovitosti najdete

MHDHněvkovského
🚶 108 m (1 min)
PoštaPraha 415
🚶 157 m (2 min)
ObchodRabit Trhový Štěpánov
🚶 60 m (1 min)
BankaČSOB
🚶 806 m (10 min)
RestauraceJihoměstský pivovar
🚶 110 m (1 min)
LékárnaDr. Max
🚶 100 m (1 min)
Škola
🚶 468 m (6 min)
Mateřská školaMŠ Vejvanovského
🚶 175 m (2 min)
Sportoviště
🚶 750 m (9 min)
Hřiště
🚶 130 m (2 min)

Vzdálenost k:

Prověříme nemovitost od A do Z

Statika, insolvence, věcná břemena…

Jsou věci, které chcete zjistit dříve než později. NEMO report prověří vyhlédnutou nemovitost, ať víte, do čeho jdete.

Více o NEMO reportu

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.