Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Míčov-Sušice, Pardubický kraj
Pronájem chaty, chalupy, Míčov-Sušice, Pardubický kraj
Pronájem chaty, chalupy, Míčov-Sušice, Pardubický kraj

Pronájem chaty, chalupy • 1 ložnice bez realitkyMíčov-Sušice - Míčov, Pardubický kraj

Míčov-Sušice - Míčov, Pardubický kraj

chata za týden: léto 11.900 Kč, zima 10.430 Kč

Více informací


Pronájem Chaty Míčov v oblasti Východní Čechy: 1 ložnice, celkem pro 1 až 4 osoby.chata za týden: léto 11.900kč, zima 10.430kč. V naší chatě nabízíme příjemné prostředí pro rodinnou dovolenou. Výjimečná poloha Železných hor u obce Míčov uspokojí i ty nejnáročnější rekreanty. Na své si přijdou milovníci klidné a rodinné atmosféry, romantických procházek, táborákového posezení s přáteli a dalších relaxačních aktivit. Na počasí nezáleží, grilovat můžete i za deště na terase. Nezapomněli jsme ani na Vaše nejmenší, kteří si mohou hrát před chatou na dětském hřišti se skluzavkou nebo si zařádit na zelené louce. Když Vás omrzí sport, hry a turistika, můžete se kochat pohledem do kraje Železných hor, nedaleké zříceniny hradu Lichnice a kopečků rýsujících se na obzoru.

Naše chata stojí u lesa nedaleko vesnice Míčov. Obec leží v krásném lesnatém kraji na jihozápadním okraji Chrudimska na hřebeni Železných hor v nadmořské výšce skoro 500 m. n. m. V celém katastrálním území se nacházejí obce Míčov, Sušice, Jetonice, Zbyslavec a Rudov. Žije zde 263 obyvatel, celková výměra obce je 1 237 ha.

Parametry nemovitosti

NázevChata na konci louky
Ložnice1 ložnice
MěstoMíčov
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacita1 až 4 osoby
Dětská postýlkaano
Krbne
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.