Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Skalice, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Skalice, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Skalice, Jihočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 1 ložnice bez realitkySkalice nad Lužnicí, Jihočeský kraj

Skalice nad Lužnicí, Jihočeský kraj

chata za týden: celoročně 16.000 Kč

Více informací


Pronájem Chaty Skalice v oblasti Jižní Čechy: 1 ložnice, celkem pro 1 až 5 osob.chata za týden: celoročně 16.000kč. Nově zrekonstruovaná rekreační chata se nachází v klidné části malebné jihočeské obce Skalice na Táborsku, nedaleko řeky Lužnice. Hosté mají k dispozici členitý pozemek (450 m²) s příjemným posezením, zahradní houpačku, ohniště, zahradní krb. Chata (60 m²) má 2 podlaží. V přízemí je plně vybavený kuchyňský kout, obývací místnost, příkré schodiště do podkroví, koupelna a technická místnost. V podkroví chaty se nachází ložnice a balkon. Chata je vytápěna krbovými kamny v obývací místnosti.

Chata je vhodná pro odpočinek, výlety za kulturou, koupání, rybaření, houbaření a je také výborným výchozím místem pro cykloturistiku. Kvalitní koupání nabízejí pískovny Roudná 500 m a Vlkovské pískovny 12km a dále nově vybudované koupaliště v Soběslavi (5,5 km) a v Plané nad Lužnicí(6 km), koupaliště v Táboře 15 km a Sezimově Ústí 12km. Možné koupání v řece Lužnici 100m.

Parametry nemovitosti

NázevChata Skalička
Ložnice1 ložnice
MěstoSkalice
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacita1 až 5 osob
Dětská postýlkane
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.