Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Česká Ves, Olomoucký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Česká Ves, Olomoucký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Česká Ves, Olomoucký kraj

Pronájem chaty, chalupy • 5 ložnic bez realitkyČeská Ves, Olomoucký kraj

Česká Ves, Olomoucký kraj

Pronájem Chalupy Česká Ves v oblasti Jeseníky: 5 ložnic, max. 11 osob.chalupa za noc: celoročně 6.500kč. Kouzelná Chalupa Zejf se nachází na „samotě u lesa“ na pomezí katastrálního území Studený Zejf a Česká Ves, ve třetím stupni CHKO, kde lišky dávají dobrou noc. Kaltseifen - Studený Zejf odkazuje na studený potok a rýžování zlata v řece Bělé. Kousek nad Studeným Zejfem leží historická obec Rejvíz. Chalupa je původem staroněmecké stavení, ze kterého vznikla po rekonstrukci polo - dřevostavba.

Zejf prošel svépomocí dvouletou rekonstrukcí, kdy přízemí zůstalo v původním stylu a v horních patrech je zachováno původní trámoví. Nachází se zde celkem pět ložnic, z nichž jedna je historická a jedna otevřená ve štítu střechy. Dále zde najdete dvě kompletně vybavené kuchyně, dětský koutek, tři toalety a dvě koupelny. Největší pýchou stavení je především bar s odděleným vchodem, který disponuje pivním výčepem a odpočinková zóna s balkonem.

Parametry nemovitosti

NázevChalupa Studený Zejf
Ložnice5 ložnic
MěstoČeská Ves
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacitamax. 11 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.