Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Želnava, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Želnava, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Želnava, Jihočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 4 ložnice bez realitkyŽelnava, Jihočeský kraj

Želnava, Jihočeský kraj

chalupa za týden: léto 26.000 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Želnava v oblasti Šumava: 4 ložnice, celkem pro 2 až 10 osob.chalupa za týden: léto 26.000kč. Chalupa U Kolibříka se nachází v Želnavě nedaleko Nové Pece a Horní Plané. Chalupa disponuje dvěma patry. V dolním patře je prostorná chodba vhodná např. k uschování kol, společná velká lednice a nachází se zde také koupelna s WC. V horním patře jsou dva apartmány se samostatnými koupelnami (umyvadlo, sprchový kout, WC), do kterých je vstup ze společné chodby. K pronájmu doporučujeme celý objekt, ale je možné rezervovat i každý apartmán zvlášť. Apartmány disponují třemi místnostmi (kuchyně, obývací pokoj, ložnice - průchozí viz plánek). V obývacím pokoji jsou 2 lůžka, v ložnici 3 lůžka.

Na zahradě se nachází dvě krytá sezení, ohniště, grilovací kámen a gril na dřevěné uhlí. Uzavřená zahrada bez sousedů (částečně oplocená).

Parametry nemovitosti

NázevChalupa U Kolibříka
Ložnice4 ložnice
MěstoŽelnava
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacita2 až 10 osob
Dětská postýlkane
Krbne
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.