Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 2+1 • 32 m² bez realitky

Staré Brno, Jihomoravský krajMHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování

Měsíční nájemné28 110 Kč

Základní nájemné22 900 Kč
Poplatky za energie5 210 Kč
Vratná kauce30 000 Kč

Nabízíme Vám k pronájmu jednotku V3.108 o celkové výměře 32,85 m2, která je k dispozici od 1.10.2022. Prohlídky této zcela nově opravené bytové jednotky je možné uskutečnit po termínu 10.9.2022. Ve stejném komplexu naleznete i několik dalších bytových jednotek o velikosti 1+kk až 3+1 pro 2-6 osob. Ve stejném komplexu naleznete i několik dalších bytových jednotek o velikosti 1+kk až 3+1 pro 2-6 osob.

Bytová jednotka 2+1 je nabízena po kompletní opravě a plně vybavená pro každodenní bydlení. Při vstupu do bytové jednotky se nachází moderní kuchyně, která je plně zařízená včetně lednice, sklokeramické desky, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, digestoře a dřezu a zároveň v kuchyni naleznete jídelní stůl se židlemi. Bytové jednotce imponují dva neprůchozí pokoje, kdy ke každém pokoji naleznete dvě prostorné postele s pohodlnou matrací. U postele dále naleznete noční stolek s lampičkou, pracovní stůl s úložným prostorem a židlí a velkou skříň na Vaše oblečení a osobní věci. Koupelna je také plně vybavená, a to sprchovým koutem, záchodem a umyvadlem se zrcadlem. K dispozici je příprava pro připojení vlastní pračky nebo můžete využít společných prádelen, kde se nachází vždy pračky a sušičky. Velkou výhodou je rovněž internetové připojení, které již k dispozici v bytové jednotce. Ke každé bytové jednotce nabízíme možnost sjednání parkovací karty s 50% slevou.

Jednotky se nachází v atraktivní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází jeden z největších dopravních uzlů v Brně – Mendlovo náměstí, které Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

We offer for rent unit V3.108 with a total area of ​​32.85 m2, which is available from 1 October 2022. Inspections of this completely newly renovated apartment unit can be carried out after the deadline of 10.9.2022. In the same complex you will also find several other apartment units ranging in size from 1+kk to 3+1 for 2-6 people. In the same complex you will also find several other apartment units ranging in size from 1+kk to 3+1 for 2-6 people.

The 2+1 apartment unit is offered after complete repair and fully equipped for everyday living. When entering the apartment unit, there is a modern kitchen, which is fully equipped, including a refrigerator, ceramic hob, microwave oven, kettle, hood and sink, and at the same time in the kitchen you will find a dining table with chairs. The apartment unit is impressive with two separate rooms, where you will find two spacious beds with a comfortable mattress for each room. Next to the bed you will also find a bedside table with a lamp, a desk with storage space and a chair and a large wardrobe for your clothes and personal belongings. The bathroom is also fully equipped, with a shower, a toilet and a sink with a mirror. There is preparation for connecting your own washing machine or you can use the common laundries, where there are always washing machines and dryers. Internet connection, which is already available in the apartment unit, is also a big advantage. For each apartment unit, we offer the possibility of obtaining a parking card with a 50% discount.

The units are located in an attractive area in the immediate vicinity of the center of Brno. The center of Brno itself is within walking distance. One of the largest transport hubs in Brno - Mendlovo náměstí - is located in the immediate vicinity, which will provide you with a problem-free connection to Brno's universities. In the vicinity there are several shops, restaurants, bars, gyms and other services that will make living in this place more pleasant.

We will be happy to inform you about the current availability and conditions.

We will be happy to show yout this apartment in person.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu731185
Dispozice2+1
Dostupné od1. 10. 2022
Podlaží1
PENBG
Plocha32
VybavenoVybaveno
StavVelmi dobrý
Typ budovyCihla

Co tato nemovitost nabízí?

Parkování
Domácí mazlíčci vítáni
MHD 3 minuty pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDVáclavská
🚶 249 m (3 min)
PoštaBrno 3
🚶 570 m (7 min)
Obchod
🚶 195 m (2 min)
BankaČeská spořitelna
🚶 472 m (6 min)
RestauraceBonjour Vietnam
🚶 225 m (3 min)
Lékárna
🚶 300 m (4 min)
ŠkolaMŠ Mendlovo nám.
🚶 411 m (5 min)
Mateřská školaMateřská škola Zdislava
🚶 644 m (8 min)
SportovištěLaser Game Brno
🚶 99 m (1 min)
Hřiště
🚶 331 m (4 min)

Vzdálenost k:
Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google