Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Zdobnice, Královéhradecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Zdobnice, Královéhradecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Zdobnice, Královéhradecký kraj

Pronájem chaty, chalupy • 3 ložnice bez realitkyZdobnice - Souvlastní, Královéhradecký kraj

Zdobnice - Souvlastní, Královéhradecký kraj

za apartmán za noc: celoročně 3.500 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Souvlastní v oblasti Orlické hory: 3 ložnice, celkem pro 2 až 11 osob.za apartmán za noc: celoročně 3.500kč. Rádi by jste prožili dovolenou nebo klidný víkend v chalupě, v klidu a o samotě, uprostřed kouzelné a nezničené přírody Orlických hor, přitom nedaleko od vyhledávané turistické a sportovní destinace? Pak právě pro vás tady máme nabídku ubytování ve dvou samostatných a nově zrekonstruovaných a plně vybavených apartmánech v místní části obce Zdobnice, v Souvlastní. Chalupa se skládá ze dvou apartmánů, které jsou po celkové rozsáhlé rekonstrukci ukončené v srpnu 2022 a jsou plně vybaveny k pohodlnému a bezstarostnému prožití vaší dovolené v pohádkovém prostředí Orlických hor.

Apartmány, zachovávající část původního interiéru chalupy, lze pronajmout každý samostatně. Nabízejí celkem 10 lůžek (5 lůžek apartmán Iveta, 5 lůžek apartmán Lenka), samostatné a plně vybavené kuchyně, jídelny, koupelny a WC pro každý apartmán. Zajímavostí je samostatné vytápění kachlovými kamny, na kterých je možné i vařit... Pokud ale nechcete trávit svou dovolenou u plotny, je možné si jídlo objednat a nechat dovézt z místního hotelu Zdobnice. K dispozici pro ubytované je venkovní posezení v pergole, u grilu, vyhřívaný bazén, badminton nebo trampolína.

Parametry nemovitosti

NázevApartmány Novotný
Ložnice3 ložnice
MěstoSouvlastní
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacita2 až 11 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénano
Vířivkaano

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.