Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 1+kk • 16 m²Hybešova, Brno - Staré Brno, Jihomoravský kraj

Hybešova, Brno - Staré Brno, Jihomoravský krajMHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování
Měsíční nájemné12 500 Kč

+ Poplatky za služby3 210 Kč
+ Vratná kauce22 000 Kč


Nabízíme k pronájmu jednotku V3.210 o celkové výměře 16,50 m2, která je k dispozici od 1.10.2022. Nastěhování do této jednotky bude možné v termínu mezi 3.10. - 5.10.2022. Přesný termín předání bude dohodnut poslední týden v září. K dispozici je ve stejném komplexu několik jednotek ve velikosti 1+kk, 2+kk a 2+1 pro 2- 4 osoby. Aktuálně je bytová jednotka ve fázi opravy, proto jsou fotografie prozatím bez vybavení. Seznam vybavení, který bude součástí dané bytové jednotky naleznete níže. Prohlídky bytové jednotky budou možné po termínu 26.9.2022.

Jedná se o pronájem kompletně vybavené jednotky o dispozici 1+kk v nově zrekonstruovaném domě. Součástí vybavení kuchyně je plně zařízený kuchyňský kout, včetně lednice, dvou plotýnkové sklokeramické desky, digestoře, dřezu, mikrovlnné trouby a varné konvice. Jednotka je vybavena dvěma pracovními stoly s židlemi, dvěma pohodlnými postelemi a dostatečným prostorem na ukládání oblečení. Koupelna je také plně vybavená, a to sprchovým koutem, záchodem a umyvadlem se zrcadlem. K dispozici je příprava pro připojení vlastní pračky nebo můžete využít společných prádelen, kde se nachází vždy pračky a sušičky. V bytové jednotce je k dispozici internetové připojení. Ke každé bytové jednotce je možné sjednat parkovací kartu s 50% slevou.

Jednotky se nachází v lukrativní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází jeden z největších dopravních uzlů v Brně – Mendlovo náměstí, které Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

We offer for rent unit V3.210 with a total area of ​​16.50 m2, which is available from 1 October 2022. Moving into this unit will be possible between 3.10. - 5/10/2022. The exact handover date will be agreed upon in the last week of September. There are several units available in the same complex in the size of 1+kk, 2+kk and 2+1 for 2-4 people. The apartment unit is currently in the repair phase, so the photos are unfurnished for the time being. The list of equipment that will be part of the apartment unit can be found below. Inspections of the apartment unit will be possible after September 26, 2022.

This is a rental of a fully equipped unit available 1+kk in a newly renovated building. Part of the kitchen equipment is a fully equipped kitchenette, including a refrigerator, a two-burner glass-ceramic plate, a hood, a sink, a microwave oven and a kettle. The unit is equipped with two desks with chairs, two comfortable beds and enough space to store clothes. The bathroom is also fully equipped, with a shower, a toilet and a sink with a mirror. There is preparation for connecting your own washing machine or you can use the common laundries, where there are always washing machines and dryers. Internet connection is available in the apartment unit. It is possible to arrange a parking card with a 50% discount for each apartment unit.

The units are located in a lucrative area in the immediate vicinity of the center of Brno. The center of Brno itself is within walking distance. One of the largest transport hubs in Brno - Mendlovo náměstí - is located in the immediate vicinity, which will provide you with a problem-free connection to Brno's universities. In the vicinity there are several shops, restaurants, bars, gyms and other services that will make living in this place more pleasant.

We will be happy to inform you about the current availability and conditions.

We will be happy to meet you for a personal tour.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu733387
Dispozice1+kk
Dostupné od1. 10. 2022
Podlaží2
PENBG
Plocha16
VybavenoVybaveno
StavVelmi dobrý
Typ budovyCihla
VytápěníElektrické

Co tato nemovitost nabízí?

Parkování
MHD 3 minuty pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDVáclavská
🚶 249 m (3 min)
PoštaBrno 3
🚶 570 m (7 min)
Obchod
🚶 195 m (2 min)
BankaČeská spořitelna
🚶 472 m (6 min)
RestauraceBonjour Vietnam
🚶 225 m (3 min)
Lékárna
🚶 300 m (4 min)
ŠkolaMŠ Mendlovo nám.
🚶 411 m (5 min)
Mateřská školaMateřská škola Zdislava
🚶 644 m (8 min)
SportovištěLaser Game Brno
🚶 99 m (1 min)
Hřiště
🚶 331 m (4 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.