
Inzerát již není v nabídce
Prodej bytu 2+1 • 53 m²Na Drážce, Pardubice - Pardubice, Pardubický kraj
Na Drážce, Pardubice - Pardubice, Pardubický krajMHD 3 minuty pěšky • Částečně vybavenoTato nemovitost již od 17 966 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,39 %.
Prodej moderního bytu 2+1 v Pardubicích, ul. Na Drážce.
Bytová jednotka, umístěná ve 2. podlaží a rozkládá se na 47 m2 a tvoří ji chodba, odkud je vstup do koupelny s toaletou, obývacího pokoje a kuchyně, z níž vedou dveře do ložnice.
Byt, který prošel rekonstrukcí v roce 2022, se nachází v revitalizovaném a zatepleném domě s jedním výtahem, kolárnou a sklepem, který patří přímo k bytu.
Do 5 min. chůze od nemovitosti je umístěna základní i mateřská škola, pošta, lékárna, praktický lékař, dětské hřiště, obchod s potravinami, restaurace nebo zastávka MHD. Z ní se dostanete přímo do centra města i na hlavní vlakové nádraží, a to do 10 min. Stejný čas chůzí je vzdálený i Studánecký les, oblíbený pro možnost relaxace.
Parkování je přímo před bytovým domem a zdarma, nejbližší garáže jsou vzdáleny cca 7 min. chůze.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 741226 |
---|---|
Dispozice | 2+1 |
Vybaveno | Částečně |
Podlaží | 2. podlaží |
Konstrukce budovy | Panel |
Cena za jednotku | 84 717 Kč / m2 |
Užitná plocha | 53 m² |
---|---|
Umístění | Klidná část |
Stav | Po rekonstrukci |
Vlastnictví | Osobní |
Rizika | Prověřit » |
Co tato nemovitost nabízí?
Lodžie |
Sklep | |
MHD 3 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 17 966 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,39 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.