Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 2+1 • 39 m² bez realitky

Staré Brno, Jihomoravský krajMHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Parkování

Měsíční nájemné28 110 Kč

Základní nájemné22 900 Kč
Poplatky za energie5 210 Kč
Vratná kauce30 000 Kč

Nabízíme k pronájmu jednotku H6.101 o celkové výměře 39,94 m2, která je k dispozici od 1.10.2022. K dispozici je ve stejném komplexu několik jednotek ve velikosti 1+kk, 2+kk a 2+1 pro 2- 4 osoby.

Bytová jednotka 2+1 je nabízena kompletně zrekonstruovaná a plně vybavená pro každodenní bydlení. Bytové jednotce imponuje důmyslné řešení dvou neprůchozích pokojů, které jsou umístěny nad sebou a zajistí tak plné využití prostoru. V každém pokoji naleznete dvě prostorné postele s pohodlnou matrací. U postele dále naleznete noční stolek s lampičkou. Každý pokoj má dva pracovní stoly s úložným prostorem, dvě pohodlné židle a velkou skříň na Vaše oblečení a osobní věci. Při vstupu do bytové jednotky se nachází moderní kuchyně, která je plně zařízená včetně lednice, sporáku s troubou, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, digestoře a dřezu a zároveň v kuchyni naleznete jídelní stůl se židlemi. Koupelna je také plně vybavená, a to sprchovým koutem, záchodem a umyvadlem se zrcadlem. K dispozici je příprava pro připojení vlastní pračky nebo můžete využít společných prádelen, kde se nachází vždy pračky a sušičky. Velkou výhodou je rovněž internetové připojení, které je již započítané v ceně pronájmu. Ke každé bytové jednotce nabízíme možnost sjednání parkovací karty s 50% slevou.

Jednotky se nachází v lukrativní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází jeden z největších dopravních uzlů v Brně – Mendlovo náměstí, které Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

We offer for rent unit H6.101 with a total area of ​​39.94 m2, which is available from 1/10/2022. There are several units available in the same complex in the size of 1+kk, 2+kk and 2+1 for 2-4 people.

The 2+1 apartment unit is offered completely renovated and fully equipped for everyday living. The apartment unit impresses with the ingenious solution of two non-passable rooms, which are located above each other and thus ensure full use of the space. In each room you will find two spacious beds with a comfortable mattress. Next to the bed you will also find a bedside table with a lamp. Each room has two desks with storage space, two comfortable chairs and a large wardrobe for your clothes and personal belongings. When entering the apartment unit, there is a modern kitchen that is fully equipped, including a refrigerator, stove with oven, microwave oven, kettle, hood and sink, and at the same time in the kitchen you will find a dining table with chairs. The bathroom is also fully equipped, with a shower, a toilet and a sink with a mirror. There is preparation for connecting your own washing machine or you can use the common laundries, where there are always washing machines and dryers. Internet connection is also a big advantage, which is already included in the rental price. For each apartment unit, we offer the possibility of obtaining a parking card with a 50% discount.

The units are located in a lucrative area in the immediate vicinity of the center of Brno. The center of Brno itself is within walking distance. One of the largest transport hubs in Brno - Mendlovo náměstí - is located in the immediate vicinity, which will provide you with a problem-free connection to Brno's universities. In the vicinity there are several shops, restaurants, bars, gyms and other services that will make living in this place more pleasant.

We will be happy to inform you about the current availability and conditions.

We will be happy to meet you for a personal tour.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu742035
Dispozice2+1
Dostupné od1. 10. 2022
Podlaží3
PENBG
Plocha39
VybavenoVybaveno
StavVelmi dobrý
Typ budovyCihla

Co tato nemovitost nabízí?

Parkování
MHD 3 minuty pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDVáclavská
🚶 249 m (3 min)
PoštaBrno 3
🚶 570 m (7 min)
Obchod
🚶 195 m (2 min)
BankaČeská spořitelna
🚶 472 m (6 min)
RestauraceBonjour Vietnam
🚶 225 m (3 min)
Lékárna
🚶 300 m (4 min)
ŠkolaMŠ Mendlovo nám.
🚶 411 m (5 min)
Mateřská školaMateřská škola Zdislava
🚶 644 m (8 min)
SportovištěLaser Game Brno
🚶 99 m (1 min)
Hřiště
🚶 331 m (4 min)

Vzdálenost k:
Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google