Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Teplice nad Metují, Královéhradecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Teplice nad Metují, Královéhradecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Teplice nad Metují, Královéhradecký kraj

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkyTeplice nad Metují, Královéhradecký kraj

Teplice nad Metují, Královéhradecký kraj

chalupa za noc: celoročně 3.000 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Teplice nad Metují - Nový Dvůr v oblasti Východní Čechy: 2 ložnice, celkem pro 1 až 7 osob.chalupa za noc: celoročně 3.000kč. Chalupa je situována v obci Nový Dvůr, která spadá pod Teplice nad Metují. Krásný výhled zajišťují lesy a louky, které jsou všude okolo. V chalupě se nachází předsíň, ložnice, obývací pokoj, kuchyň a koupelna. Venkovní odpočinek pak můžete strávit i za nepříznivého počasí pod pergolou, která navazuje na chalupu z její zadní části. V blízkosti se nachází spousta turisticky atraktivních lokalit, mezi tyto patří například Adršpašské skály, Teplické skály, Benediktinský klášter v Broumově, Farma Wenet v Broumově a další. V létě můžete navštívit koupaliště v Meziměstí, na Janovičkách u Broumova nebo v Teplicích n. M., naopak v zimě zase lyžařské sjezdovky na Janovičkách a v Teplicích n. M. Dalšími aktivitami, kterými se zde můžete zabavit, jsou například houbaření, pěší turistika a celý region Broumovska je vhodný na cyklistiku, cyklotras je zde opravdu spousta.

Zkrátka jedná se o klidné místo, které je ideální pro strávení Vaší dovolené či volného času s rodinou nebo přáteli. Naši chaloupku se snažíme neustále zvelebovat a jde nám především o to, aby se zde naši hosté cítili co nejlépe a mohli tak čerpat pozitivní energii z tohoto kouzelného místa.

Parametry nemovitosti

NázevChaloupka Dáša
Ložnice2 ložnice
MěstoTeplice nad Metují - Nový Dvůr
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacita1 až 7 osob
Dětská postýlkaano
Krbne
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.