Pronájem bytuMariánskohorská, Ostrava - Moravská Ostrava, Moravskoslezský kraj
- 2+1
- 55 m²
12 000 Kč + 3 460 Kč
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 10 500 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Volejte Krásný uplne novy byt po celkové rekonstrukci na klidném místě u parku, Zastávka tramvaje u domu. Tichý a klidný dům.Dlouhodobě. Všechno v bytě je nové. Kauce je 25500 Kč . možno trvalý pobyt. Nájemné 10500Kč měsíčně. Služby voda 800,- Kč .Elektroměr a plynoměr si nájemci přihlásí sam na svoje jméno. Není v ceně nájmu.info
| Dostupné od | 26. 10. 2022 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Smíšená |
| Vybaveno | Částečně |
| Číslo inzerátu | 747671 |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 233,33 Kč / m2 |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 1+1 |
| Podlaží | 2. podlaží z 4 |
| PENB | A - Mimořádně úsporná |
| Užitná plocha | 45 m² |
| MHD 0 minut pěšky |
| Parkování |
Máte o nabídku zájem?