Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Číměř, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Číměř, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Číměř, Jihočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 1 ložnice bez realitkyČíměř, Jihočeský kraj

Číměř, Jihočeský kraj

chalupa za týden: léto 16.200 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Číměř - Kunějovské Samoty v oblasti Jižní Čechy: 1 ložnice, celkem pro 1 až 2 osoby.chalupa za týden: léto 16.200kč. Nabízíme Vám celoročně oddychové ubytování v domku Na Stráni v lokalitě Kunějovské Samoty. Dopřejte si komfort soukromí a klidu při pobytu na samotě v přírodě České Kanady. Domek se nachází v blízkosti obce Číměř v okrese Jindřichův Hradec. Ubytování je připraveno pro dvě osoby. Případně s jedním dítětem do cca 3 let. Dětská postýlka je součástí vybavení. Domek se nachází v lokalitě na okraji pokrytí mobilním signálem, kvalita a dostupnost mobilního připojení může kolísat. V domku je k dispozici Wi - Fi připojení do sítě internet.

Domek je moderní novostavbou, která je součástí původního selského stavení z 16.století. Z domku do dvora u stavení nejsou žádná okna ani vchod a také terasa je odvrácena od stavení směrem do údolí. Soukromí hostů je tedy zcela zaručeno.

Parametry nemovitosti

NázevDomek Na Stráni
Ložnice1 ložnice
MěstoČíměř - Kunějovské Samoty
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacita1 až 2 osoby
Dětská postýlkaano
Krbne
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.