Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Brno, Jihomoravský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Brno, Jihomoravský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Brno, Jihomoravský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 3 ložnice bez realitkyBrno - Kníničky, Jihomoravský kraj

Brno - Kníničky, Jihomoravský kraj

Pronájem Chaty Brněnská Přehrada - Kniničky v oblasti Jižní Morava: 3 ložnice, celkem pro 2 až 8 osob.chata za týden: léto 46.000kč, zima 29.000kč. Celoroční ubytování pro 8 - 10 osob přímo u travnaté pláže brněnské přehrady. Luxusní chata - vila s klimatizací, a celoročním vytápěním, na soukromém velkém oploceném pozemku o vel. 1000m², maximální soukromí a komfort. Bazén je zakrytý a vyhřívaný solárními panely. Bazén je s protiproudem, finská sauna, krb na dřevo, sportovní hřiště ( skvělý gumový odpružený povrch i se sítěmi na volejbal, nohejbal, soft tenis, malá kopaná apod. ) Ze všech pokojů je krásný výhled na přehradu a na vodní hladinu. Každá ložnice má vstup na balkon. Ideální místo pro rodinnou rekreaci nebo pro party a oslavy.

Další vybavení (stůl na ping pong, šipky, laminátové loďky včetně pádel a vesel, velká skákací trampolína, velké ohniště s posezením.

Parametry nemovitosti

NázevChata PRYGL ****
Ložnice3 ložnice
MěstoBrněnská Přehrada - Kniničky
Wifiano
Saunaano
Pes povolenano
Kapacita2 až 8 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénano
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.