Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Nová Pec, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Nová Pec, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Nová Pec, Jihočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 3 ložnice bez realitkyNová Pec, Jihočeský kraj

Nová Pec, Jihočeský kraj

chalupa za týden: léto 22.999 Kč, zima 19.999 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Nová Pec v oblasti Šumava: 3 ložnice, celkem pro 1 až 8 osob.chalupa za týden: léto 22.999kč, zima 19.999kč. Chalupa v samotném srdci Šumavy. Chalupa se nachází v třetí zóně Národního parku Šumava, ale zároveň do Nové Pece je to necelých 400 metrů. Toto klidné a bezpečné místo nabízí ideální přírodní infrakstrukturu pro veškeré outdoorové sporty. V překrásné přírodě Šumavského národního parku naleznete ideální podmínky pro sport i relaxaci po celý rok. Po celý podzim a zimu Vás bude zahřívat nový plněautomatizovaný ekologický kotel od rakouské firmy Okofen, kde si jednoduše nastavíte na displeji teplotu jakou požadujete a o nic víc se nestaráte.

Potok, tekoucí z Plešného jezera, protéká 5 metrů od chalupy a díky malému jezu uplně vybízí k rannímu ochlazení a k chvilkám relaxace při pozorování pstruhů v průzračné vodě. U Chalupy je ohniště s grilovacím kamenem, které se osvědčilo i při menších rodiných oslavách. Pro Vás, co toužíte i po společnosti, tak nevěste hlavu, je zde na jedné straně pannenský klid, ale přitom k první hospodě je to 300 metrů a nejbližší potraviny jsou 700 metrů od chalupy. Více informací o Nové Peci na [www. novapec. info] a o aktuálním počasí u nás na [www. novapec. cz]. Pro všechny aktivní lyžaře a snowboardisty je další důležitý odkaz [www. hochficht. at].

Parametry nemovitosti

NázevChalupa u Jezerního potoka
Ložnice3 ložnice
MěstoNová Pec
Wifiano
Saunaano
Pes povolenano
Kapacita1 až 8 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.